Home Duyuru CEMİL İPEKÇİ, ALZHEIMER HASTALARI İÇİN BURSA’DA DEFİLE YAPACAK

CEMİL İPEKÇİ, ALZHEIMER HASTALARI İÇİN BURSA’DA DEFİLE YAPACAK

- Guncellenme Tarihi: 24 Eylül 2016 11:42
4 min read
CEMİL İPEKÇİ, ALZHEIMER HASTALARI İÇİN BURSA’DA DEFİLE YAPACAK için yorumlar kapalı
0

cemil-ipekci-1Bursa’da yapılacak Alzheimer Hasta Konuk Evi yararına Bursa Koza Lions Kulübü tarafından düzenlenen gecede, ünlü modacı Cemil İpekçi, koleksiyonunu sergileyecek…

 Sosyal Sorumluluk projelerine önemli katkılar sağlayan Bursa Koza Lions Kulübü, bu kez Alzheimer hastaları ve yakınları için, Lions 118-K Yönetim Çevresi’nin geleceğe miras projesi olan Lions Alzheimer Hasta Konuk Evi yararına gelir getirici proje çalışmalarına başladı. Alzheimer hastalarının ve yakınlarının yaşadığı zor duruma seyirci kalmayan Bursa Koza Lions Kulübü, Konuk Evi’nin bir an önce bitirilmesi için özel bir geceye imza atıyor. Bu gecede Türkiye’nin Moda alanında önde gelen isimlerinden olan Cemil İpekçi’yi Bursa’ya davet eden Koza Lions Kulübü, düzenlenecek geceden elde edilecek geliri de Konuk Evi inşaatının tamamlanması için kullanacak.

Cemil İpekçi, 12 Ekim Çarşamba akşamı Bursa Podyum Davette yapılacak gecede, koleksiyonundan 40 model sergileyecek. Koreografisini Asil Çağıl’ın yapacağı defilede Günay Musayeva, Sema Şimşek, Tuğçe Sarıkaya, Zeliha Çal, Ebru Ürün, Burcu Okutulmuş, Yağmur Ayaz, Gözde Coşkun gibi ünlü modeller podyuma çıkacak.

Popstar Türkiye yarışması ile tanınan ve sonrasında yaptığı başarılı çalışmalarla adından söz ettiren Aydan Kaya’nın da sahne alacağı gece, Asil Çağıl Event Office tarafından organize edilecek.

Bursa Koza Lions Kulübü Başkanı Müge Okşan, Alzheimer hastalarının ve yakınlarının yaşadıkları sorunları yakından takip ettiklerini ve bu konuda sosyal sorumluluk adına üzerlerine düşen görevi yapmaya devam edeceklerini belirtti. Alzheimer’ı çağın en ciddi hastalığı olarak yorumlayan Müge Okşan, “Şu an için Alzheimer hastalığını ortadan kaldıran veya ilerlemesini durduran bir tedavi seçeneği olmadığından hedef; hasta, hasta yakınları ve bakım verenin yaşam kalitesini olabildiğince artırmak ve desteklemektir. Bu nedenle, Lionlar olarak yapımına gönül verdiğimiz Alzheimer Hasta Konuk Evi ‘ne hem destek olmak hem de keyifli bir kaç saat geçirmek adına tüm Bursa’yı defilemize bekliyoruz.” diye konuştu

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In Duyuru
Comments are closed.

Benzer Haberler

Londra’nın Piccadily Caddesi, Ramazan ayı için süslendi

On binlerce ışıktan oluşan konsept, bağışlarla yapıldı. Belediye Başkanı Han, katkıda bulu…