Home GÜNCEL Nilüfer Belediyesi Avrupa Caz Konferansı’na katıldı

Nilüfer Belediyesi Avrupa Caz Konferansı’na katıldı

3 min read
Nilüfer Belediyesi Avrupa Caz Konferansı’na katıldı için yorumlar kapalı
0
51

Nilüfer Belediyesi, Avrupa Caz Ağı’nın düzenlediği Avrupa Caz Ağı Genel Kurulu ve Avrupa Caz Konferansı’na katıldı. Avrupa’nın farklı ülkelerinden katılımcıların yer aldığı konferansta ulusal organizasyonlar, cinsiyet eşitliği, sosyal içerikler, iklim değişikliği, çevresel bozulma ve pandeminin etkileri konuşuldu.

European Jazz Conference 2021. Plenary debate

Nilüfer Belediyesi, Avrupa Caz Ağı’nın, 16-19 Eylül tarihlerinde Estonya’nın Tallinn kentinde organize ettiği Avrupa Caz Ağı Genel Kurulu ve Avrupa Caz Konferansı’na katıldı.
Bu yıl 6.  kez düzenlenen Nilüfer Caz Tatili ile 2020 yılında Avrupa Caz Ağı’na üye olan  Nilüfer Belediyesi, Avrupa Caz Ağı Genel Kurulu ve Avrupa Caz Konferansı’na katılarak Avrupa’nın farklı ülkelerinden 200’ü aşkın katılımcı ile görüş alışverişinde bulunma şansı elde etti.

European Jazz Conference 2021 in Tallinn

Söyleşi ve  panellerin gerçekleştiği konferans, düzenlenen konserlerle renklendi. Jazz Estonia ve Jazzkaar festival organizasyonlarına ev sahipliği yapan konferans boyunca, paralel çalışma grubu etkinliklerinde ulusal organizasyonlar, cinsiyet eşitliği, sosyal içerikler, iklim değişikliği,  çevresel bozulma ve kolektif dijital yayın konularının yanı sıra pandemi sonrası dönemde sektörün beklediği olası değişiklikler üzerinde duruldu.
Nilüfer Belediyesi adına konferansa katılan belediye çalışanları, bu kapsamlı uluslararası konferansta, Avrupa’nın birçok festival organizasyonu temsilcileriyle tanışıp, ilerleyen dönemler için sürdürülebilir iş birliği, dayanışma ve kültürlerarası alışveriş konusunda görüş birliğine vardı.

European Jazz Conference 2021. General Assembly
Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

BALKANTÜRKSİAD İŞ GELİŞTİRMEYE DEVAM EDİYOR

BAŞKAN ERDEM BALKANTÜRKSİAD ÜYELERİYLE BULUŞTU Balkan Rumeli Sanayicileri ve İş İnsanları …