Home FOTO GALERİ Dündar’dan Kamıl’a Geçmiş Olsun Ziyareti

Dündar’dan Kamıl’a Geçmiş Olsun Ziyareti

- Guncellenme Tarihi: 7 Şubat 2018 12:04
2 min read
Dündar’dan Kamıl’a Geçmiş Olsun Ziyareti için yorumlar kapalı
0

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, İçişleri eski Bakanı ve Bursa Milletvekili Efkan Ala ve Bursa Milletvekilleri İsmail Aydın ve Zekeriya Birkan ile birlikte geçtiğimiz gün kalp rahatsızlığı geçiren AK Parti Yenişehir İlçe Başkanı Adnan Kamıl’ı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

 

Geçtiğimiz günlerde kalp rahatsızlığı yaşayan ve yoğun bakıma alınan AK Parti Yenişehir İlçe Başkanı Adnan Kamıl’ı tedavi gördüğü Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp Damar Cerrahisi Kardiyoloji Bölümü’nde ziyaret eden Başkan Dündar, geçmiş olsun dileklerinde bulundu. İçişleri eski Bakanı ve Bursa Milletvekili Efkan Ala ile Bursa Milletvekilleri İsmail Aydın ve Zekeriya Birkan’ın da eşlik ettiği ziyarette Kamıl’ın sağlık durumu hakkında bilgiler alan Başkan Dündar, tedavi sürecinde her zaman Adnan Kamıl’ın yanında olacaklarını ve eski sağlığına kavuşması için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduklarını söyledi.

 

Başkan Dündar ve Bursa milletvekillerinin yaptığı ziyaretten dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirten Adnan Kamıl da, “Bu ziyaret benim için moral kaynağı oldu. Çok şükür iyiyim. Tedavi sürecim devam ediyor. İnşallah eski sağlığıma kavuşarak hastaneden ayrılacağım. Bu süreçte yanımda olup bana güç verdikleri için Başkanımız Mustafa Dündar’a ve milletvekillerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In FOTO GALERİ
Comments are closed.

Benzer Haberler

Nilüfer Belediyesi’nde Erken Bayramlaşma

Nilüfer Belediyesi çalışanları, 9 günlük Kurban Bayramı tatili öncesindeki son iş gününde …