Anasayfa FOTO GALERİ Dündar’dan Kamıl’a Geçmiş Olsun Ziyareti

Dündar’dan Kamıl’a Geçmiş Olsun Ziyareti

2 min read
Dündar’dan Kamıl’a Geçmiş Olsun Ziyareti için yorumlar kapalı
419

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, İçişleri eski Bakanı ve Bursa Milletvekili Efkan Ala ve Bursa Milletvekilleri İsmail Aydın ve Zekeriya Birkan ile birlikte geçtiğimiz gün kalp rahatsızlığı geçiren AK Parti Yenişehir İlçe Başkanı Adnan Kamıl’ı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

 

Geçtiğimiz günlerde kalp rahatsızlığı yaşayan ve yoğun bakıma alınan AK Parti Yenişehir İlçe Başkanı Adnan Kamıl’ı tedavi gördüğü Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp Damar Cerrahisi Kardiyoloji Bölümü’nde ziyaret eden Başkan Dündar, geçmiş olsun dileklerinde bulundu. İçişleri eski Bakanı ve Bursa Milletvekili Efkan Ala ile Bursa Milletvekilleri İsmail Aydın ve Zekeriya Birkan’ın da eşlik ettiği ziyarette Kamıl’ın sağlık durumu hakkında bilgiler alan Başkan Dündar, tedavi sürecinde her zaman Adnan Kamıl’ın yanında olacaklarını ve eski sağlığına kavuşması için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduklarını söyledi.

 

Başkan Dündar ve Bursa milletvekillerinin yaptığı ziyaretten dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirten Adnan Kamıl da, “Bu ziyaret benim için moral kaynağı oldu. Çok şükür iyiyim. Tedavi sürecim devam ediyor. İnşallah eski sağlığıma kavuşarak hastaneden ayrılacağım. Bu süreçte yanımda olup bana güç verdikleri için Başkanımız Mustafa Dündar’a ve milletvekillerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

Dostum ‘Olta Balıkçılığı Kampına’ Ev Sahipliği Yaptı

16 Haziran itibariyle av sezonunun açılmasıyla birlikte İnegöl Belediyesi ile İNOBDER iş b…