Home FOTO GALERİ Koğukçınar Mahallesi’nde Yollar Yenileniyor

Koğukçınar Mahallesi’nde Yollar Yenileniyor

4 min read
Koğukçınar Mahallesi’nde Yollar Yenileniyor için yorumlar kapalı
0
1,242

Osmangazi’de Bozuk Yol Kalmayacak

Dündar: “115 Bin Ton Asfaltlama Yapacağız”

Dündar: “Kent İçi Ulaşımı Kaliteli Hale Getiriyoruz”

 

Osmangazi Belediyesi, Koğukçınar Mahallesi’nde cadde ve sokakların eskiyen asfaltlarının yenilenmesi için çalışma başlattı. Asfaltlama çalışmaları kapsamında bölgeye 2 bin 500 ton asfalt dökülecek.

 

Osmangazi Belediyesi, ilçedeki eskiyen ve bozulan yollardaki asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor. Yürütülen asfaltlama çalışmaları kapsamında Koğukçınar Mahallesi’nde 1 cadde ve 8 sokağı freze makinesi ile kazıyan belediye ekipleri, kazınan yolları asfalt dökerek yeniledi. Yürütülen asfalt yenileme çalışmalarını yerinde inceleyen Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, “Osmangazi Belediyesi olarak ulaşıma büyük önem veriyoruz. Kent içerisindeki ulaşımın daha kaliteli olabilmesi için de cadde ve sokaklarımızın eskiyen ve bozulan asfaltlarını yeniliyoruz. Asfalt çalışmaları kapsamında bozuk yolları ilk olarak freze makinesi ile kazıyoruz. Bu şekilde hem yolun yükselmesinin önüne geçmiş oluyoruz hem de daha kaliteli asfaltlama yapılmasına imkan sunuyoruz. Bu yıl ilçemizde yaklaşık 115 bin ton asfalt kaplama yapacağız. Sokak ve caddelerimizin daha güzel olmasını arzu ediyoruz” dedi.

 

“HİZMETLERİMİZ DEVAM EDECEK”

 

Osmangazi’nin dört bir yanında asfaltlama çalışmaları yürüttüklerini belirten Başkan Dündar, “Koğukçınar ve Bahar mahallelerimizde cadde ve sokakların eskiyen asfaltlarını yenilemek için çalışma başlattık. Freze makinesi ile kazıdığımız yollara asfalt döküyoruz. Bu mahallelerimizdeki yollarda eski dönemlerde yama ve tamir çalışmaları

yapılmış bu da yolları daha kötü hale getirmiş Osmangazi Belediyesi olarak kötü durumda olan bu yolların asfaltını yeniliyoruz. Vatandaşlarımız yenilenen yolları en güzel şekilde kullanabilecekler. Bu bölgemiz bizim yoğun hizmet götürdüğümüz yerler. Çevre düzenlemeleri, park inşaatları ve cami çevre düzenlemeleri ile mahallemizi daha güzel hale getiriyoruz. Koğukçınar ve Bahar mahallelerimizdeki hizmetlerimiz devam edecek. Hizmetlerimizin mahallelerimize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

 

Koğukçınar Mahalle Muhtarı Sait Ergen de, “Osmangazi Belediyemiz, Kurban Bayramı öncesinde mahallemizin eskiyen yollarını yenileyerek bizlere büyük bir mutluluk yaşattı. Mahallemizin yolları uzun zamandır yenilenmediği için oldukça kötü durumdaydı. Başkanımız Mustafa Dündar, bu duruma el atarak cadde ve sokaklarımızın asfaltını yeniledi. Kendim ve tüm mahallelim adına başkanımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In FOTO GALERİ
Comments are closed.

Benzer Haberler

Osmangazi’de ‘Üzüm’ Vakti

Osmangazi Belediyesi tarafından bu yıl 7’ncisi düzenlenen ‘Karabalçık Üzüm Festivali’ birb…