Home FOTO GALERİ TATBİKAT CAMİİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

TATBİKAT CAMİİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

3 min read
TATBİKAT CAMİİ PROTOKOLÜ İMZALANDI için yorumlar kapalı
0
490

TATBİKAT CAMİİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Bursa Valisi İzzettin Küçük, Altınkum Gönül Dostları Camii Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Ahmet Alkan ve dernek temsilcileri ile Mudanya İlçesi, Güzelyalı mahallesinde yapılacak olan İmam Hatip Ortaokulu Tatbikat Camii imza protokolü töreninde bir araya geldi.

Heykel tarihi Valilik binasında gerçekleştirilen protokol imza töreninde, Altınkum Gönül Dostları Camii Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Ahmet Alkan, dernek temsilcileri ve İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya yer aldı. Dernek yöneticilerinden proje hakkında bilgi alan Vali İzzettin Küçük, projenin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Protokol imza töreninde konuşan Bursa Valisi İzzettin Küçük; ” Gönül Dostları Camii Yaptırma ve Yaşatma Derneği olarak böyle hayırlı bir işe girdiniz.  Mudanya, Güzelyalı mahallesinde 5910 metrekare arazi üzerine inşa edilecek olan İmam Hatip Ortaokulu Tatbikat Camii’nin yapımını üstleniyorsunuz. Ben başta dernek başkanı Ahmet Bey olmak üzere bu değerli projeye emek veren yönetim kuruluna ve dernek üyelerine tek tek teşekkür ediyorum. Bu tür örnek projeler bizler içinde vatandaşlarımız içinde çok değerli ve kıymetli. “ dedi.

Altınkum Gönül Dostları Camii Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Ahmet Alkan ise “Bizler dernek olarak ilçemiz için, mahallemiz için en önemlisi yavrularımız için her zaman elimizi taşın altına koyuyoruz ve bundan sonrada koymaya devam edeceğiz. Projemizde bize verdiğiniz destek için derneğimiz üyeleri adına size çok teşekkür ediyorum. “ifadelerini kullandı.

İmzalanan protokolün ardından inşaatına hemen başlanacak ve 18 ay sonra hizmete girecek olan İmam Hatip Ortaokulu Tatbikat Camii’ne,  ‘Altınkum Gönül Dostları Camii’ ismi verilecek.​

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In FOTO GALERİ
Comments are closed.

Benzer Haberler

BALKANTÜRKSİAD İŞ GELİŞTİRMEYE DEVAM EDİYOR

BAŞKAN ERDEM BALKANTÜRKSİAD ÜYELERİYLE BULUŞTU Balkan Rumeli Sanayicileri ve İş İnsanları …