Home FOTO GALERİ ŞAMPİYON ÖRNEK SPOR

ŞAMPİYON ÖRNEK SPOR

- Guncellenme Tarihi: 29 Mayıs 2017 12:25
3 min read
ŞAMPİYON ÖRNEK SPOR için yorumlar kapalı
0

Gemlik Sosyal Yaşamı Destekleme Derneği’nin, Gemlik Belediyesi ve Gemlik Gençlik Hizmetleri İlçe Spor Müdürlüğü ile birlikte organize ettiği 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Veteranlar Futbol Turnuvasında Şampiyonluğa Örnek Spor ulaştı. 12 takımın mücadele ettiği turnuvada Gemlik Belediye Spor ile finalde karşılaşan Örnek spor 3-1 galip gelerek turnuvanın birincisi oldu. Umurbey Recep Tayyip Erdoğan stadyumunda oynanan karşılaşmalarda önce gruplarında, sonra da çeyrek ve yarı finalde rakiplerini elemeyi başaran Gemlik Belediye Spor ile Örnek Spor karşılaştı. Emniyet mensupları ve esnaflardan oluşan Örnek Spor ilk yarısını da 1-0 önde kapattığı karşılaşmada, beraberliğe yakalansa da rakibini 3-1 ile geçmeyi başararak şampiyon oldu.

Şampiyonluk kutlamaları coşkulu görüntülere ev sahipliği yaptı. Gemlik Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Avcı, Şampiyon Örnek Sporu ve finale çıkan Belediye Sporu tebrik etti. Ahmet Avcı’nın yanı sıra İlçe Gençlik Hizmetleri İlçe Spor Müdürü Abdurahman Dağlar, Sosyal Yaşamı Destekleme Derneği Başkanı Şükrü Deviren, Muratoba Mahallesi Muhtarı Hüseyin Sukuşu, Öğretmen Sabri Karaman finalist takımlara madalya ve kupalarını takdim ettiler. Gemlik Belediyesi finalist takımlara maç ve kutlamalar sonrasında yemek ikram etti.

Sosyal Yaşamı Destekleme Derneği Başkanı Şükrü Deviren, şehitler anısına yapılan turnuvayı periyodik hale getirmeyi amaçladıklarını ifade ederek, “Şehitlerimizin anısına yakışır bir mücadele, centilmenlik ve heyecan ön plana çıktı. Katılan tüm takımlarımıza, bize destek olan herkese teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In FOTO GALERİ
Comments are closed.

Benzer Haberler

Siyasi Partiler Arasında Bayramlaşma Günü

Bugün Ankara’da siyasi partilerin bayramlaşma günü. Partiler karışılıklı olarak birb…