Home FOTO GALERİ 15 Temmuz Demokrasi Meydanı Yenilendi

15 Temmuz Demokrasi Meydanı Yenilendi

2 min read
15 Temmuz Demokrasi Meydanı Yenilendi için yorumlar kapalı
0
  • Fevzi Çakmak Caddesi’ndeki Çalışmalarda Sona Gelindi

 

Osmangazi Belediyesi tarafından tamamen yenilenen 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nın Fevzi Çakmak Caddesi’ndeki ikinci kısım çalışmalarında sona gelindi.

 

15 Temmuz hain darbe kalkışması sonrası vatandaşların 27 gün boyunca demokrasi nöbeti tuttuğu 15 Temmuz Demokrasi Meydanı, Osmangazi Belediyesi’nin yaptığı çalışmalarla yepyeni bir görünüme kavuştu. 8 bin metrekare alanda zemin kaplaması, meydan düzenlemesi, ışıklandırma ve çevre düzenleme çalışmalarıyla birlikte simge meydan, baştan aşağı yenilendi. Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Asım Amil ve belediye başkan yardımcılarıyla birlikte bölgedeki çalışmaları yerinde inceledi.

 

Esnafla bir araya gelerek sohbet eden Başkan Dündar, “Yapılan çalışmalarla birlikte meydan tamamen yenilendi. Fevzi Çakmak Caddesi’nin Ulucamii Caddesi ile birleştirilmesi ve ara sokaklardaki çalışmaların da tamamlanmasıyla Bursa’mıza yakışır güzel bir meydan ortaya çıkacak. Burası, yaya trafiği açısından çok yoğun olan bir bölge. Uzun yıllardır bakımı yapılmadığı için oldukça yıpranmış. Yaptığımız çalışmalarda altyapılar da tamamen yenilendi. Şu anda cadde üzerinde ve ara sokaklarda zemin kaplama çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Buradaki çalışmaların kısa bir süre içinde tamamlanmasıyla Fevzi Çakmak Caddesi de estetik bir görünüme kavuşacak” dedi.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In FOTO GALERİ
Comments are closed.

Benzer Haberler

İnegöl 5 Engelli Öğrenci İçin Güç Birliği Yapıyor

İnegöl Belediyesi, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında ihtiyaç sahibi 5 engelli öğre…