Anasayfa FOTO GALERİ AK PARTİ BURSA TEŞKİLATLARI CUMHURBAŞKANIMIZI AĞIRLAMAYA HAZIR

AK PARTİ BURSA TEŞKİLATLARI CUMHURBAŞKANIMIZI AĞIRLAMAYA HAZIR

2 min read
AK PARTİ BURSA TEŞKİLATLARI CUMHURBAŞKANIMIZI AĞIRLAMAYA HAZIR için yorumlar kapalı
469

AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun, 05 Nisan 2017 Çarşamba Günü gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın Bursa mitingi öncesinde ilçe başkanları ile toplantıda buluşarak çalışmaları değerlendirdi.

AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun, il yöneticileri ve ilçe başkanları ile toplantıda buluştu. 05 Nisan 2017 Çarşamba Günü Saat: 16.00’da gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın Bursa mitingi öncesinde ilçe başkanları ile çalışmalarını değerlendiren Başkan Torun, 16 Nisan’da gerçekleşecek olan tarihi referandum öncesinde Cumhurbaşkanımızı en iyi şekilde ağırlamak için tüm teşkilatları ile hazır olduklarını belirtti.

Başkan Torun, günlerdir süren saha çalışmalarında halkın mevcut anayasadaki değişimin zorunluluğuna ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne dair fikirlerine verdiği desteği yakından gördüklerini belirterek, saha çalışmalarını 05 Nisan Çarşamba Günü Saat:16.00’da gerçekleşecek olan mitingle taçlandıracaklarına olan inancını ile getirdi.

Başkan Torun, “05 Nisan 2017 Çarşamba Günü Saat: 16.00’da tüm Bursa Halkı’nı eski stadyumumuza davet ediyoruz” dedi.

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

Bursa, su tasarrufunda kararlı

Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursa’da ciddi bir su sıkıntısının bulunmadığını…