Anasayfa FOTO GALERİ ÖZEL BURSA KÜLTÜR OKULLARINDAN BİR TÜRKİYE 1. LİĞİ DAHA…

ÖZEL BURSA KÜLTÜR OKULLARINDAN BİR TÜRKİYE 1. LİĞİ DAHA…

2 min read
ÖZEL BURSA KÜLTÜR OKULLARINDAN BİR TÜRKİYE 1. LİĞİ DAHA… için yorumlar kapalı
626

ÖZEL BURSA KÜLTÜR OKULLARI BAŞARIYA DOYMUYOR…
BURSA – Özel Bursa Kültür Okulları, bünyesinde bulunan Bilişim Teknolojileri Elektronik Robot Kulübü, Yıldız Teknik Üniversitesi’nin düzenlediği robot yarışmasında Türkiye birincisi oldu. 

Teknoloji anlamında her geçen gün yenilikler ve başarılar üreten Özel Bursa Kültür Okulları, başarılarına bir yenisini daha ekledi. Teknolojinin gelişimine ayak uydurarak 4 yılı aşkın süredir devam eden çalışmalar meyvelerini vermeye devam ediyor. Bu yıl ilk defa katıldığı Yıldız Teknik Üniversitesi Robot Yarışması Çizgi İzleyen Kategorisinde 200’ü aşkın robot içerisinde Big King Kültür-1 robotu ile birincilik derecesini elde etti.

Türkiye’nin birçok yerinden gelen özel ve kamu lise, üniversite öğrencilerinin yer aldığı
yüzlerce yarışmacı ve binlerce katılımcıyı geride bırakarak birinciliği göğüsleyen Özel Bursa Kültür Okulları öğrencileri, Bursa’nın teknoloji ve bilim dünyasındaki gururu oldu.

Yıl içerisinde İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesinde Türkiye 1.liği, Marmara Robot Yarışmalarında ise Türkiye 2.’liği alan Bilişim Teknolojileri Elektronik Robot Kulübü, son olarak da Yıldız Teknik Üniversitesinde Türkiye 1.liği alarak başarılarına başarı kattı.

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

Bursa’da spor ve egzersiz çalıştayı

Bursa Uludağ Üniversitesi koordinasyonunda ve Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla…