Home GÜNCEL BEBKA’NIN OCAK AYI YÖNETİM KURULU TOPLANTISI BURSA’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ…

BEBKA’NIN OCAK AYI YÖNETİM KURULU TOPLANTISI BURSA’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ…

- Guncellenme Tarihi: 21 Ocak 2017 15:15
3 min read
BEBKA’NIN OCAK AYI YÖNETİM KURULU TOPLANTISI BURSA’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ… için yorumlar kapalı
0

BURSA – Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı’nın (BEBKA) Ocak ayı Yönetim Kurulu toplantısı, Eskişehir Valisi ve BEBKA Yönetim Kurulu Başkanı Azmi Çelik’in başkanlığında Bursa’da yapıldı.

 

Bursa Valisi İzzettin Küçük ile Bilecik Valisi Süleyman Elban’ın yanı sıra, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Bilecik İl Genel Meclisi Başkanı Oğuz Sertler, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Burkay, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mefail Ateş, Bursa Vali Yardımcısı  BEBKA Genel Sekreter Vekili Yunus Fatih Kadiroğlu ile Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Hasan Çepni’nin katıldığı Yönetim Kurulu toplantısında BEBKA’nın gündemindeki konular ele alındı.

 

Toplantıda; Bursa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından sunulan “İleri Kompozit Malzemeler Araştırma ve Mükemmeliyet Merkezi” güdümlü projesinin değerlendirme sonuçları ile mevcut güdümlü projeler ve yeni önerilen güdümlü proje fikirleri, teknoloji odaklı hızlandırıcı programı, Bursa Ticaret İl Müdürlüğü ortaklığında gerçekleştirilecek “Perakende Ticaret Zirvesi”, “Tekstil ve Konfeksiyon Sektöründe Uluslararası Ar-Ge Proje Pazarı Zirvesi” konuları değerlendirildi.

 

Toplantının açılışında konuşan Eskişehir Valisi ve BEBKA Yönetim Kurulu Başkanı Azmi Çelik, “2017 yılının ilk Yönetim Kurulu toplantısını Bursa ilimizde yapıyoruz. Ev sahipliklerinden dolayı Bursa Valimize teşekkür ederiz. Geçmiş dönemlerdeki çalışmalarından ötürü BEBKA personeline ayrıca teşekkürlerimizi iletiyoruz. Bugün gündemimizdeki bazı projelerin mevcut durumlarının değerlendirilmesine dair gündem maddelerimiz bulunuyor. Toplantımızın hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

Başkan Aydın’a DAĞDER’de Coşkulu Karşılama

Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın, ziyaret ettiği DAĞDER’de büyük ilgi ve coşkuyla ka…