Home Duyuru Demokrasi Şehitleri anısına Wakeboard Etkinliği

Demokrasi Şehitleri anısına Wakeboard Etkinliği

- Guncellenme Tarihi: 28 Eylül 2016 17:39
3 min read
Demokrasi Şehitleri anısına Wakeboard Etkinliği için yorumlar kapalı
0

bbbbbb1-2 Ekim tarihlerinde “15 Temmuz Osmangazi Belediyesi Wakeboard Etkinliği” adıyla düzenlenen ve Türkiye’nin dört bir yanından su kayağı sporcusunun katılacağı etkinlik, 18 Yaş altı, Open ve Master olmak üzere 3 farklı kategoride gerçekleştirilecek.

Osmangazi Belediyesi tarafından Bursa’ya kazandırılan Türkiye’nin ilk kablolu su kayağı tesisi olan Sukaypark’ta iki gün sürecek etkinliğin ilk günü eleme müsabakaları yapılacak. Bu yıl ilk kez gerçekleştirilen ve geleneksel hale getirilmesi planlanan etkinlikle ilgili bilgi veren Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, “15 Temmuz hain darbe girişiminde ülkesini, demokrasisini savunmak için şehit olan vatandaşlarımızın anısına böyle bir etkinlik gerçekleştirdik. Başvuruların bireysel olarak yapıldığı ve lisans şartı aranmayan etkinliğimize, su kayağı sporuyla uğraşan herkes katılabilir. Cumartesi-Pazar Günleri gerçekleştirilecek yarışmalarda, Open kategorisinde dereceye girenlere, ayrıca çeşitli para ödüllerimiz olacak” dedi.

Başkan Dündar, “Ülkesi için gözünü kırpmadan canını feda eden, kendilerini tanklara, helikopterlere, uçaklara siper eden şehitlerimiz için ne yapsak az. Bize düşen, onların adını her platformda yaşatmak. Sukaypark, Türkiye’nin ilk ve en modern kablolu su kayağı tesisi. Hafta sonu gerçekleştirilecek olan 18 Yaş Altı, Open ve Masterlar olmak üzere 3 farklı kategorideki etkinliğe, yarışmacılar dışında farklı bir hafta sonu geçirmek isteyen herkesi bekliyoruz” diye konuştu.bbbb

Osmangazi Belediyesi tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen 15 Temmuz Osmangazi Belediyesi Wakeboard Etkinliği’ne katılmak isteyenler,www.osmangazibelediyespor.org internet adresi üzerinden kayıtlarını yaptırabilirler.

Kayıt için son başvuru tarihi ise 30 Eylül 2016.  

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In Duyuru
Comments are closed.

Benzer Haberler

Zabıta Ekiplerinden Dilencilere Operasyon

Nilüfer Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, rutin denetimler çerçevesinde vatandaşların …