Home EKONOMİ PROFESYONEL SATIŞ BECERİLERİNİN DETAYLARI UİB’DE ELE ALINDI

PROFESYONEL SATIŞ BECERİLERİNİN DETAYLARI UİB’DE ELE ALINDI

- Guncellenme Tarihi: 10 Kasım 2015 16:21
3 min read
PROFESYONEL SATIŞ BECERİLERİNİN DETAYLARI UİB’DE ELE ALINDI için yorumlar kapalı
0

Uludağ Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (UHKİB) organizasyonunda, ‘Profesyonel Satış Becerileri, İletişim ve İkna’ semineri düzenledi. UİB Konferans Salonu’nda üyelerin yoğun katılımıyla gerçekleşen seminerde konuşan eğitmen Cem Özüak, etkili iletişim kurmanın günümüzde oldukça önem kazandığını ifade ederek, “Bugün ticaret hayatında kendinizi kabul ettirebilmek için iletişimi tekniklerini çok iyi bilmeniz gerekiyor” dedi.

UİB (1)

Düzenlediği eğitim seminerleriyle üyelerinin global arenadaki rekabet edebilirlik seviyelerini artırmayı amaçlayan UİB, son olarak ‘Profesyonel Satış Becerileri İletişim ve İkna’ seminerine ev sahipliği yaptı.

Eğitmen Cem Özüak tarafından verilen eğitimde, etkili iletişim teknikleri ile profesyonel satış ve ikna teknikleri ele alındı. Etkili iletişim kurma isteğinin içten geldiğini belirten Cem Özüak, daha sonrasında kişinin iletişim kitapları ve eğitimlerle kendisini geliştirebileceğini söyleyerek “Etkili iletişim kurma ihtiyacı günümüzde daha önce hiç olmadığı kadar önemli hale gelmiştir. İşletme içi iletişim, aile içi iletişim, müşterilerle iletişim kurmak ve kendimizi kabul ettirebilmek için etkili iletişim tekniklerini bilmek zorundayız” şeklinde konuştu.

Cem Özüak’ın ardından satış yönetimi konusunda katılımcıları bilgilendiren Ercan Telci ise, “Satış eğitimleri bir maliyet değil, efektif bir yatırımdır. Şirketler için en büyük maliyet profesyonel bir satış eğitimi almamış bir ekibe satış görüşmesi yaptırmaktır” şeklinde konuştu.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In EKONOMİ
Comments are closed.

Benzer Haberler

Suuçtu Şelalesi Seyir Terası ve Genel Bakım Çalışmaları Başladı

Her mevsim ziyaretçilerine ayrı bir görsel şölen sunan Mustafakemalpaşa’nın Suuçtu Şelales…