Home GÜNCEL BAŞKAN BOZBEY “NİLÜFER”LERLE BULUŞTU

BAŞKAN BOZBEY “NİLÜFER”LERLE BULUŞTU

- Guncellenme Tarihi: 26 Ekim 2015 10:57
4 min read
BAŞKAN BOZBEY “NİLÜFER”LERLE BULUŞTU için yorumlar kapalı
0

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey,  ilçede oturan ve Nilüfer  adını taşıyan 165  kişiyle kahvaltıda biraraya geldi.

NİLÜFER (4)

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey eşi Seden Bozbey ile birlikte farklı bir buluşma gerçekleştirdi. Başkan Bozbey,  adı Nilüfer olan ve ilçede ikamet edenlerle kahvaltıda biraraya geldi. Farklı yaş gruplarından Nilüfer adını taşıyan toplam 165 kişi  Başkan Bozbey ile eşi Seden Bozbey ile keyifli bir sabah geçirdi.

Nilüfer ismini taşıyanların aileleri ile birlikte katıldığı kahvaltıda Başkan Bpzbey ve eşi Seden Bozbey konuklarla tek tek ilgilenerek sohbet ettiler. Başkan Bozbey Nilüfer ismini taşıyanlara çeşitli armağanlar da verdi.

Davete katılanlara  teşekkür eden Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa  Bozbey  geleneksel hale getirilen bu buluşmada yer almaktan mutluluk duyduğunu söyledi ve  “Adını kentimiz ile bütünleştiren siz Nilüferler’in Nilüferimizi her zaman ve heryerde en iyi şekilde temsil ettiğinizibiliyoruz, bu anlamda siz bizim için farklısınız” dedi.

Bu buluşmaların  devam edeceğini söyleyen Bozbey şöyle devam etti:  “ Nilüferde, Nilüfer ismini taşıyan  165  kişinin yaşadığını  biliyoruz. Sizler adaşsınız,  hem kentimiz ile adaş  hem de birbirinizle adaşsınız ,onun için bu güzel bağı beraber oluşturalım istiyoruz . Doğum günlerinizde sizleri hatırlamaya çalışıyoruz. Ulaşamadığımız Nilüferler’ede sizlerin aracılığı ile ulaşmayı hedefliyoruz. Bugün burda 55 günlük  Nilüferimiz de var 55 yaşında Nilüferimiz de var.  Bu organizasyona katıldığınız için çok teşekkür ediyorum ,sizlerle birlikte Nilüfer dahada güzelleşecek . Burda en azından birbirimiz ile tanışma imkanı bulduk.  Siz adaşlarınız ile sohbet ederken bir taraftanda dostluklar oluşacaktır,onun için böyle bir ortamı oluşturmaya çalışıyoruz.Katkılarınızdan ve katılımlarınızdan dolayı teşekkür  ediyorum , Nilüfer her zaman gülümseyecektir.”

Renkli görüntülerin yaşandığıkahvaltıda  Nilüfer adını taşıyanlar da böyle bir buluşma gerçekleştirdiği için Başkan Bozbey’e teşekkür ettiler.  Hizmet aldıklarıNilüfer  Belediyesi’nin kendilerine gösterdiği ilgiden son derce memnun olduklarını  belirten  konuklar,  hem Nilüfer’de oturdukları hem de yaşadıkları ilçenin ismini taşıdıkları için kendilerini özel ve ayrıcalıklı hissettiklerini ifade ettiler.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

Mustafakemalpaşaspor Belediye Hazırlık Maçına Çıkıyor

Geçtiğimiz sezon namağlup olarak Bölgesel Amatör Lig’e yükselerek rakip tanımayan Mustafak…