Home GÜNCEL Başkan Edebali’den sahur buluşması

Başkan Edebali’den sahur buluşması

- Guncellenme Tarihi: 16 Temmuz 2015 11:18
3 min read
Başkan Edebali’den sahur buluşması için yorumlar kapalı
0
Ramazan ayı münasebetiyle Yıldırımlılarla her fırsatta bir araya gelen Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, Yeşilyayla Mahalle sakinleriyle sahur programında buluştu.
‘İdeal Şehir Yıldırım’ amacı doğrultusunda ilçe sakinlerinin her türlü fikir, öneri ve davetlerine önem veren Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, Ramazan ayı boyunca da yoğun mesaisini aksatmadan sürdürüyor. Bu kapsamda Yeşilyayla Mahallesi’nde düzenlenen sahur programına Başkan İsmail Hakkı Edebali’nin yanı sıra AK Parti Yıldırım İlçe Başkanı Hüdayi Yazıcı, bürokratlar ve mahalle sakinleri katıldı. Yıldırım’ın geleceğe taşınması yolunda yönetim biçimi olarak ‘ortak akıl’ kavramını ön plana çıkarttıklarını belirten Başkan Edebali, “Hemşehrilerimizle sık sık bir araya gelerek şehrimize artı değer katacak, geleceğe taşıyacak fikir alış verişlerini yapma imkanı buluyoruz” dedi.
KARDEŞLİK DUYGUSUNU PEKİŞTİRİYORUZ
Mahalle ziyaretlerinin Ramazan ayı başından itibaren gece-gündüz devam ettiğini aktaran Başkan İsmail Hakkı Edebali, “Yaşadığı şehre aidiyet duygusu hisseden, ilçesindeki gelişmeleri yakından takip eden hemşehrilerimizin görüşleri bizim için önemli. Bu birliktelik ve dayanışma ruhuyla, Yıldırım’ı el birliğiyle özlenen konumuna getireceğiz” diye konuştu. Ramazan ayı boyunca Yıldırım’da gerçekleştirilen etkinliklerle ilçedeki kardeşlik ve paylaşım duygusunu ön plana çıkarttıklarını sözlerine ekleyen Başkan Edebali, “Mübarek Ramazan ayının maneviyatında Yıldırım’ı daha iyi noktalara taşımak hepimizin görevi. Bu kutsal ayı hemşehrilerimizle birlikte idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz” ifadelerini kullandı.
Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

Nilüfer Belediyesi 350 Dekarlık Alanda Tarımsal Üretim Yapıyor

Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir, kentteki tarımsal kalkınma hedefleri doğrultusunda …