Home GÜNCEL Yavru timsahlardan Türkyılmaz’a teşekkür

Yavru timsahlardan Türkyılmaz’a teşekkür

- Guncellenme Tarihi: 16 Temmuz 2015 11:24
2 min read
Yavru timsahlardan Türkyılmaz’a teşekkür için yorumlar kapalı
0

Mudanya’da spor ve sporcunun her zaman yanında olan Hayri Türkyılmaz, Mudanyalı çocukların sporla iç içe yaşaması için Mudanya İlçe Stadının kapılarını yavru timsahlara açtı.

Bursaspor Futbol Okulu, Mudanyalı çocukların futbol ile buluşmasına destek veren Hayri Türkyılmaz’a teşekkür amacıyla İlçe stadında tören d.üzenledi. Törene Bursaspor Spor Okulu Koordinatörü Hakan Cenkciler,Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Bozdemir ve öğrencilere 6 aydır öncülük eden Antrenör İbrahim Gırak katıldı.

Futbol eğitimi alan 5-15 yaş aralığındaki küçük futbolcuların katılım belgeleri Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz tarafından verildi.

Başkan Türkyılmaz; ‘’Mudanyamızın çocuklarına yakışan özgüvenli, mutlu, dostluk ve barışı önde tutan,toplum ile yaşamayı,dayanışmayı,fikir ve çözümler üretmeyi, yardımlaşmayı bilen çocuklar olmaktır. Onlar Mudanyanın ve ülkemizin geleceğidir.

Çocuklarımıza bedensel, zihinsel, psikolojik, sosyal yönde eğitimler vererek geleceğe hazırlayan Bursaspor Kulübü’ne ve antrenörlerine teşekkür ederim dedi

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

Hüdavendigâr Osmangazi Camii Dualarla İbadete Açıldı

Osmangazi Belediyesi’nin katkılarıyla hayırsever vatandaşlar tarafından Hüdavendigâr Mahal…