Anasayfa GÜNCEL Bursa’da dondurma kavgası kanlı bitti!

Bursa’da dondurma kavgası kanlı bitti!

4 min read
Bursa’da dondurma kavgası kanlı bitti! için yorumlar kapalı
517

Bursa’nın Kestel İlçesi’nde dün akşam eşi ve çocuğuyla kent parkına giden Daimi Gül, iddiaya göre dondurma almak isteyen oğluna beklemesini söyleyen dondurmacının çocuğuna iddiaya göre tokat attı. Daha sonra evlerine gitmek isteyen Gül Çifti, iddiaya göre dövdükleri çocuğun babası ve yakınının saldırısına uğradı. Yaralanan Daimi Gül ve eşi Nurgül Gül hastaneye kaldırılırken, çiftin yakınları parka giderek dondurma satılan yeri taşladı.

Kestel’de oturan Nurgül ve Daimi Gül çifti, çocukları 10 yaşındaki Murat ile birlikte dün saat 19.00 sıralarında Ahmet Vefik Paşa Mahallesi’nde bulunan Kent Parkı’na gitti. Daimi Gül, dondurma isteyen oğluna para verdi. Çocuk da parkta Şentürk Kırdudu’nun işlettiği büfeye giderek dondurma almak istedi. Bu sırada tezgahta bulunan Şentürk Kırdudu’nun oğlu Can Kırdudu, dondurma isteyen Murat Gül’e işinin olduğunu söyleyerek bir süre beklemesini istedi. Bunun üzerine anne ve babasının yanına dönen Murat Gül, kendisine dondurma verilmediğini söyleyince buna sinirlenen Nurgül Gül büfeye gidip Can Kırdudu ile tartıştı. Bu sırada işyerine gelen Daimi Gül de çocuğa tokat attı.

BAŞINA KÜREKLE VURMUŞLAR

Daha sonra işyerinden ayrılan Gül çifti yürüyerek evlerine giderken, olayı öğrenince arkalarından gelen Şentürk Kırdudu ile yanında bulunan ve adı öğrenilemeyen arkadaşının saldırısına uğradı. Yaşanan arbede de eşi Daimi korumak için üzerine kapanan Nurgül Gül boynundan yaralanarak Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Kafasına kürek darbeleri alan Daimi Gül yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı.

50 KİŞİ BÜFEYE SALDIRDI

Olayı öğrenen Gül çiftinin yakınları, saat 22.00 sıralarında Kent Parkı’na gelerek Şentürk Kırdudu’ya ait büfeyi taşladı. Yaklaşık 50 kişiden oluşan grubu polis dağıttı. Şentürk Kırdudu gözaltına alınırken, kavgada Daimi Gül’ün kafasına kürek ile vuran ve adı açıklanmayan şüpheli ise aranıyor. Olayla ilgili açıklama yapan yetkililer, “Kavga çocuklar yüzünden çıktı. Sosyal medyada yer aldığı gibi oruç tutulup tutulmaması nedeniyle değil. Bunu, yaralanan Nurgül Gül de söylüyor” dedi.

Kaynak: Bursahakimiyet

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

Bursa’dan Türkiye’ye örnek mücadele

Bursa Büyükşehir Belediyesi, yaz aylarında halk sağlığını tehdit eden en önemli faktörleri…