Home GÜNCEL Başkan Edebali BUSAT heyetini ağırladı

Başkan Edebali BUSAT heyetini ağırladı

- Guncellenme Tarihi: 20 Haziran 2015 09:42
3 min read
Başkan Edebali BUSAT heyetini ağırladı için yorumlar kapalı
0
 Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, Bursa Sağlık Turizmi Derneği genel kurulunda başkanlığa seçilen Dr. Sedat Demir ve yönetim kurulu üyelerini kabul etti.
Bursa’nın sadece Türkiye’nin değil dünyanın en önemli termal merkezleri arasında yer aldığını hatırlatan Başkan Edebali, “Kısa süre içerisinde hizmete girecek olan Selçuk Hatun Termal tesisimiz, Sağlık kenti Bursa misyonuna önemli bir destek sağlayacak” dedi. Sağlık turizmi ve tedavi için Bursa’yı tercih edenler için, doğal ve kültürel zenginlikleri ile Yıldırım’ın önemli bir alternatif olduğunu dile getiren Başkan Edebali, “UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde bulunan Cumalıkızık, Yeşil Külliyesi ve Yıldırım Külliyesi gibi tarihi mirasa ev sahipliği yapan Yıldırım,  termal turizm konusunda Bursa’nın bir adım öne çıkmasına önemli katkı sağlıyor. Yurt içinden ve yurt dışından tedavi için şehrimize gelen turist sayısı her geçen gün artıyor. Biz de Yıldırım olarak, katlanarak artan bu turizm pastasından hakkımızı almak istiyoruz” ifadelerini kullandı.
489-21033333
BAŞKAN EDEBALİ’YE TEŞEKKÜR
Bursa Sağlık Turizmi Derneği’nin çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Dr. Sedat Demir ise “Yerel yönetimler ile ortak projeler üretmek için görüşmeler yapıyoruz. Bu konudaki ilgisinden ve sivil toplum kuruluşlarına olan pozitif yaklaşımlarından dolayı Belediye Başkanımız Sayın İsmail Hakkı Edebali’ye teşekkür ediyoruz”  dedi.

 

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

300 Çocuk ‘Biz Bu Yaz Kütüphanedeyiz’ Etkinliğinde Buluştu

Nilüfer Belediyesi’nin bu yıl 13’üncüsünü gerçekleştirdiği ‘Biz Bu Yaz Kütüphanedeyiz’ etk…