Home GÜNCEL Başkan Dündar’a Sazlı Sözlü Karşılama

Başkan Dündar’a Sazlı Sözlü Karşılama

- Guncellenme Tarihi: 27 Şubat 2024 14:57
3 min read
Başkan Dündar’a Sazlı Sözlü Karşılama için yorumlar kapalı
0

Seçim çalışmaları kapsamında Osmangazi ilçesinde hatırını sormadık insan bırakmayan Osmangazi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Mustafa Dündar, Emek’te sazlı sözlü konserle karşılandı.

Osmangazi’ye kazandırdığı dev eserlerle Bursa’da bir ilki yaşatıp 4. defa aday gösterilen Başkan Dündar, seçim çalışmaları kapsamında gittiği her mahallede vatandaşlar tarafından büyük sevgi gösterisi ve ilgiyle karşılanıyor. Yeni dönemde destek istemek ve yapacağı yeni vizyon projelerini anlatmak üzere gittiği Emek Adnan Menderes Mahallesini sokak sokak gezen Dündar, vatandaşların ilgi ve desteğinden yollarda yürümekte zorluk çekti. Vatandaşların ziyaret esnasında önünü sık sık keserek hatıra fotoğrafı çektirmek için birbiriyle yarıştığı Başkan Dündar, yaptığı ziyarette büyük bir sürprizle de karşılaştı. Emek Adnan Menderes Mahallesi Muhtarı Naci Özbay, başkanı mahallesine yaptırdığı Şehit Yusuf Tüfekçi Parkında sazıyla karşılayarak mini bir konser verdi. Muhtar Naci Özbay, en beğenilen türküleri Başkan Dündar için söylerken vatandaşlar da tempo tutup bol bol alkışladı.

Osmangazi’ye hizmet etmekten büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade eden Osmangazi Belediye Mustafa Dündar, “Bu zamana kadar Osmangazi’ye büyük eserler kazandırdık. Yeni dönemde daha büyük eserler kazandırmak için sizlerden destek istiyoruz. Biz şehrimizi, ilçemizi çok seviyoruz. Bu ilçeye hizmet etmekten, eserler kazandırmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Görüyoruz ki Emek Adnan Menderes Mahallesi, 31 Mart’ta bize destek verecek. Biz de yeni dönemde daha güzel eserler kazandırmak için var gücümüzle çalışıp aldığımız desteğin karşılığını vermeye çalışacağız” dedi.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

Başkan Aydın’a DAĞDER’de Coşkulu Karşılama

Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın, ziyaret ettiği DAĞDER’de büyük ilgi ve coşkuyla ka…