Anasayfa GÜNCEL İnegöl Belediyesi’nden Hummalı Bayram Temizliği

İnegöl Belediyesi’nden Hummalı Bayram Temizliği

2 min read
İnegöl Belediyesi’nden Hummalı Bayram Temizliği için yorumlar kapalı
77

Bu yıl da covid-19 salgını nedeniyle kısıtlama tedbirleri kapsamında fiziki temastan ziyade gönüllerin bir olacağı Ramazan Bayramı öncesi İnegöl Belediyesi, şehrin genelinde bayram temizliği çalışmalarına devam ediyor.

İnegöl Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından başlatılan çalışmalar kapsamında ekipler dört koldan hummalı bir çalışma sürdürüyor. Şehir merkezinin yanı sıra kırsalda da çalışmalarına hızla devam eden ekipler, Çeltikçi, Cerrah, Edebey, Yeniceköy, Sungurpaşa, Boğazköy, Hamzabey, Tokuş, Şipali, Kurşunlu, Hocaköy, İsaören, Deydinler ve Ortaköy Mahallelerinde cadde ve sokakları otomatik yol süpürme makinası ile temizlerken sokakları da tankerlerle yıkama faaliyetini sürdürüyor.

BAYRAM BOYUNCA DEVAM EDECEK

Temizlik İşleri Müdürlüğü Ramazan Bayramı boyunca tüm personelleri ile tam zamanlı olarak faaliyet gösterecek. Genel çöp toplama faaliyetleri rutin olarak devam edecek. Geri dönüşüm toplama çalışmaları da yine gününde devam edecek. Sokağa çıkma yasağı boyunca mevkiici personel rutin temizlik çalışmalarını sürdürecek. Vatandaşlar, 153 ve 05301573000 WhatsApp Çözüm Merkezi hatları üzerinden İnegöl Belediyesi’ne 24 saat ulaşabilecek.

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

Nilüfer geleceğin sultanlarını arıyor

Nilüfer Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, yeni sezon altyapı seçmeleri yapacak. 2006-201…