Anasayfa GÜNCEL Gürsu’lu Polislerin Günü, Tek Tek İsimleriyle Kutlandı

Gürsu’lu Polislerin Günü, Tek Tek İsimleriyle Kutlandı

2 min read
Gürsu’lu Polislerin Günü, Tek Tek İsimleriyle Kutlandı için yorumlar kapalı
162

Gürsu protokolü, Türk Polis Teşkilatı’nın 176. kuruluş yıldönümü ve Polis Haftası kutlamaları kapsamında, Gürsu Polis Teşkilatı mensuplarını ziyaret ederek gönüllerini aldı.


Ak Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç, Gürsu Belediye Başkan Vekili Osman Altaş, Gürsu Belediyesi meclis üyeleri ve protokol mensuplarının katılımıyla, Gürsu Emniyet Müdürlüğü ziyaret edildi.


Polis Teşkilatı mensuplarının gününü kutlayan Ak Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç ve Gürsu Belediye Başkan Vekili Osman Altaş, Gürsu Belediyesi’nce hazırlanan ve 40 yıllık hatır manası taşıyan, polislerin isimlerinin yazılı olduğu kupalar, kahve ve çikolatalardan oluşan hediye paketlerini polislere sundu.


Gürsu Polis Teşkilatı mensuplarının hepsinin isimlerine hazırlanan hediye paketlerinde yer alan mektuplarla da polislerin günlerini kutlayan Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, “Can ve malımızın koruyucusu, toplumsal barış ve huzurumuzun güvencesi, gönüllerimizin kahramanları değerli polis teşkilatı mensuplarımızın, kendi canları pahasına, bizler için, fedakarca çalışmalarına saygı ve minnetlerimi sunarak, Polis Teşkilatı’mızın 176. kuruluş yıldönümünü kutluyorum” dedi.

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

Dündar, Filistinli Öğrencilerle Omuz Omuza

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Uluslararası Murad Hüdavendigar Anadolu İmam Ha…