Anasayfa GÜNCEL Söğütlü: “Mehmet Er’in yaklaşımı nezaket ve edep dışı!”

Söğütlü: “Mehmet Er’in yaklaşımı nezaket ve edep dışı!”

2 min read
Söğütlü: “Mehmet Er’in yaklaşımı nezaket ve edep dışı!” için yorumlar kapalı
452

CHP Mudanya meclis üyesi Mehmet Er tarafından MHP meclis üyesi Bülent Erden’e karşı yapılan açıklamadan sonra Mudanya’da taşlar yerinden oynadı. AK Parti Mudanya İlçe Başkanı İnci Söğütlü de bir açıklama yaparak yaklaşımı kınadı. Söğütlü’nün açıklaması aşağıdadır.

Chp Mudanya Meclis üyesi Mehmet Er’in, #Cumhurittifakı ortağımız Milliyetçi Hareket Partisi Mudanya Belediye Meclis üyesi Sn Bülent Erden’ e karşı yapmış olduğu paylaşımı şiddetle kınıyoruz.

Siyasi etikten ve nezaketten uzak bir uslup ile siyaset yapmak yerel hizmet anlayışı ile bağdaşmamaktadır.

Chp meclis üyesi Mehmet Er paylaşımının devamında “büyük ortağınızın tetikçiliğini yaparsınız ” demek sureti ile siyasi anlayışının ne denli nezaket ve edeb dışı olduğunu gözler önüne sermiştir.

Unutulmamalıdır ki bizler AK Parti Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin liderliğinde #Cumhurittifakı olarak BÜYÜK VE GÜÇLÜ TÜRKİYE’NİN inşaasında
“Mazluma RABİA, Zalime BOZKURT” neferler olarak her daim Mudanya’mıza, Bursa’mıza ve Türkiye’mize hizmet etmek için Canımızla Başımızla mücadele edeceğiz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

Av. İnci SÖĞÜTLÜ
AK Parti Mudanya İlçe Başkanı

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

Yıldırım’da Su Kesintisi

Bursa Büyükşehir Belediyesi BUSKİ Genel Müdürlüğü Kanalizasyon Daire Başkanlığı tarafından…