Anasayfa GÜNCEL Başkan Mustafa Işık: “Dünya, Tüm Canlılar İyi Oldukça Daha Güzel”

Başkan Mustafa Işık: “Dünya, Tüm Canlılar İyi Oldukça Daha Güzel”

2 min read
Başkan Mustafa Işık: “Dünya, Tüm Canlılar İyi Oldukça Daha Güzel” için yorumlar kapalı
152

Gürsu Belediyesi, sertleşen kış koşullarında yaşam mücadelesi veren sokak hayvanlarının yaşamlarını devam ettirebilmesine yönelik çalışmalarını yoğunlaştırdı.

“Dünya tüm canlılar iyi oldukça daha güzel” diyen Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, “Sokak hayvanlarımızın, soğuk kış koşullarında sağlayamadıkları beslenme ve barınma gereksinimlerini karşılamalarına yardım ediyoruz. Belediye olarak, sokak hayvanlarının en iyi koşullarda ve doğal ortamlarında yaşamlarını sürdürmeleri yönünde önemli çalışmalar yapıyoruz. Şehir yaşamında açlıkla, susuzlukla savaşarak var olmaya çalışan sokak hayvanlarımızın her türlü yaşam ihtiyacını karşılamak hepimizin insanlık görevi. Hizmetlerimizde tüm canlıların yaşam hakkının herşeyden önce geldiği hassasiyetini en öncelikli nokta olarak görüp, hizmetlerimizi hayata geçiriyoruz” dedi.

Soğuk kış koşullarında, sokak hayvanlarının sağlayamadıkları beslenme gereksinimlerini karşılamaları için, Gürsu Belediyesi Veterinerlik Birimi ekiplerince, doğal yaşam alanlarında oluşturulan beslenme noktalarına düzenli olarak yiyecek bırakılmakta.

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

İmsiad’tan Başkan Gürkan’a Hayırlı Olsun Ziyareti

İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İş Adamları Derneği (İMSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Musta…