Anasayfa GÜNCEL Gürsulu Öğrenciler Cumhuriyeti Anlattı

Gürsulu Öğrenciler Cumhuriyeti Anlattı

2 min read
Gürsulu Öğrenciler Cumhuriyeti Anlattı için yorumlar kapalı
180

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Gürsu Belediyesi’nce düzenlenen “Cumhuriyet Demek” konulu kompozisyon yarışması sonucunda dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

“Öğrencilerimizin kalemlerinden süzülen duygu ve düşünceleri geleceğe olan umudumuzu güçlendirdi” diyen Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, “Bugünün çocuklarının şekillendireceği aydınlık yarınlarda Cumhuriyetimizi kutlamak temennisiyle tüm öğrencilerimize teşekkür ediyorum. Onların tertemiz dünyalarıyla Cumhuriyet Bayramımızla ilgili hissettiklerini paylaştıkları kompozisyonlarla elde ettikleri başarılarının mutluluk ışığını gözlerinde görmek bizlere yetti. Hepsinin başarılarının devamını diliyorum” dedi.

“Cumhuriyet Demek” konulu kompozisyon yarışmasında, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin yazdığı kompozisyonlar, öğretmenlerden oluşan komisyon tarafından değerlendirildi. Yarışmada birinci olan öğrencilere bisiklet, ikinci olan öğrencilere akıllı saat, üçüncü olan öğrencilere mangala oyunu hediye edilirken, bir kompozisyon da mansiyon almaya hak kazandı.

Başkanlık makamında düzenlenen ödül töreninde, öğrencilere ödülleri Başkan Işık ve meclis üyeleri tarafından verildi.

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

Limak Enerji Balıkesir Bölge Müdürlüğü Yeni Binasının Açılışı Yapıldı

Limak Enerji Balıkesir Bölge Müdürlüğü’nün açılışı gerçekleşti. Limak Enerji, müşterilerin…