Anasayfa GÜNCEL UÇAK ASANSÖR’DEN EĞİTİME %100 DESTEK

UÇAK ASANSÖR’DEN EĞİTİME %100 DESTEK

2 min read
UÇAK ASANSÖR’DEN EĞİTİME %100 DESTEK için yorumlar kapalı
63

Uçak Asansör, Eğitime Yüzde Yüz Destek Projesi Kapsamında Mehmet Aras İlkokulu’na kütüphane yapılması amacıyla bağışta bulundu.
Sektörüne getirdiği yenilikler, kaliteli üretim ve hizmet anlayışı ile alanında Türkiye’nin sayılı markalarından olan Uçak Asansör, örnek sosyal projelerini de sürdürüyor. Uçak Asansör Yönetim Kurulu, Türkiye’nin geleceği olan gençlerimizin yarınlara hazırlanmasında en önemli sac ayaklarından olan eğitim hayatına destek olmak amacıyla Nilüfer İlçesi’nde eğitim veren Mehmet Aras İlkokulu Müdürlüğü’ne okullarına kütüphane yapılması amacıyla bağışladı.
Konu hakkında açıklamalarda bulunan Uçak Asansör Yönetim Kurulu Başkanı Salih Uçak, Uçak Asansör olarak sektörlerine kattıkları yenilikler, kaliteli üretim ve hizmet anlayışları ile iş alanlarına kattıkları değerin yanı sıra sosyal projeleri ile de Türkiye’nin güçlü geleceğine katkı koymak için çabaladıklarını belirtti. Ülkenin geleceği gençlerin yarınlara sağlam adımlarla yürüyebilmesinin tek yolunun eğitim olduğunun altını çizen Salih Uçak, eğitime destek vermek amacıyla çalışmalarını ve projelerini sürdüreceklerini belirtti.

 

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

Bursa Valiliği’nden İl Hıfzıssıhha Kurul Kararı açıklaması

Karar no: 104 İçerisinde bulunduğumuz kontrollü sosyal hayat döneminde, salgınla mücadelen…