Anasayfa GÜNCEL BAŞKAN YILMAZ’DAN SAĞLIK NEFERLERİNE ZİYARET

BAŞKAN YILMAZ’DAN SAĞLIK NEFERLERİNE ZİYARET

7 min read
BAŞKAN YILMAZ’DAN SAĞLIK NEFERLERİNE ZİYARET için yorumlar kapalı
81

YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI OKTAY YILMAZ, BURSA İL SAĞLIK MÜDÜRÜ HALİM ÖMER KAŞIKÇI VE SAĞLIK ÇALIŞANLARIYLA BİR ARAYA GELDİ.
YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI OKTAY YILMAZ: “SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZA BU ZOR DÖNEMDE YAPTIKLARI ÇALIŞMALAR İÇİN MORAL DESTEĞİ SAĞLAMAK ADINA BİR ZİYARET GERÇEKLEŞTİRMEK İSTEDİK.”
BAŞKAN YILMAZ: “SAĞLIKÇI ARKADAŞLARIMIZ, HASTANELERDEKİ MÜCADELENİN YANINDA BURADA DA VATANDAŞLARIMIZI KORONAVİRÜS HAKKINDA BİLGİLENDİRME NOKTASINDA BÜYÜK BİR ÇALIŞMA GERÇEKLEŞTİRİYOR.”
BURSA İL SAĞLIK MÜDÜRÜ HALİM ÖMER KAŞIKÇI: “HER ZAMAN YANIMIZDA OLARAK BİZE GÜÇ KATAN VE SAĞLIKÇILARIMIZ İÇİN OLUŞTURDUĞU İMKANLARLA DESTEKLERİNİ ESİRGEMEYEN YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANIMIZ OKTAY YILMAZ’A ŞAHSIM VE SAĞLIK NEFERLERİ ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM.”
Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Bursa İl Sağlık Müdürü Halim Ömer Kaşıkçı ve sağlık çalışanlarıyla bir araya geldi.
Gerçekleşen ziyarette, Başkan Oktay Yılmaz’ın yanı sıra Yıldırım İlçe Sağlık Müdürü Ferhat Ekinci de yer aldı. Bursa İl Sağlık Müdürlüğü’ndeki ‘Kriz Merkezi ve Covid-19 Danışma Hattı’ çalışanlarıyla da bir araya gelen Başkan Yılmaz, koronavirüs süreciyle ilgili bilgi alarak kentte gerçekleştirilen çalışmalar hakkında sohbet gerçekleştirdi. Koronavirüsle mücadelede tüm sağlık çalışanlarının takdire şayan bir fedakarlıkla ve sabırla görev yaptıklarını dile getiren Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, “Ülkemizdeki Covid-19 virüs salgını nedeniyle sağlık personellerimizin çok yoğun tempoda çalıştıklarını görüyoruz. Biz de sağlık çalışanlarımıza bu zor dönemde yaptıkları çalışmalar için moral desteği sağlamak adına bir ziyaret gerçekleştirmek istedik. Sağlıkçı arkadaşlarımız, hastanelerdeki mücadelenin yanında burada da vatandaşlarımızı virüs hakkında bilgilendirme noktasında büyük bir çalışma gerçekleştiriyor.
‘SAĞLIK ÇALIŞANLARININ YANINDAYIZ’
Sağlık çalışanlarına destek olmayı bir sorumluluk olarak gördüklerini vurgulayan Başkan Yılmaz, “Bizler de yerel yönetimler olarak bu zor günlerde sağlık çalışanlarımıza destek olmayı sorumluluk olarak görüyoruz. Sağlık personelimize destek olmak adına Yeşil Yıldırım Otelimizde hem barınma, günlük ve diğer ihtiyaçlarını karşılama açısından hem de kahvaltı ve yemek noktasında hizmet veriyoruz. Bizler sağlık çalışanlarımız için ne kadar hizmet etsek azdır, çünkü bunların çok daha fazlasını hak ediyorlar. İçinde bulunduğumuz bu süreçte insan yaşatmayı, insanlığa daha nitelikli bir yaşam sunmayı amaç edinip, bu kutsal mesleği büyük bir özveriyle icra eden tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.
BAŞKAN YILMAZ’A TEŞEKKÜR
Nazik ziyaretlerinden dolayı Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz’a teşekkür eden Bursa İl Sağlık Müdürü Halim Ömer kaşıkçı ise, “Bu dönemde sağlıkçılar olarak en büyük ihtiyacımız manevi destek. Sağlık kurumlarında saatlerce fedakarca görev yapan sağlık çalışanlarımız insanlığın koronavirüsle mücadelesinde en büyük savaşı veriyor. Bu kapsamda her zaman yanımızda olarak bize güç katan ve sağlıkçılarımız için oluşturduğu imkanlarla desteklerini esirgemeyen Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz’a şahsım ve sağlık neferleri adına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

Körfezime dokunma dediler!

Gemlik Belediyesi’nin düzenlediği Dünya Çevre Günü etkinliğinde konuşan Belediye Başkanı M…