Home GÜNCEL Başkan Ali Özkan’dan ortak akılla gelecek vurgusu

Başkan Ali Özkan’dan ortak akılla gelecek vurgusu

3 min read
Başkan Ali Özkan’dan ortak akılla gelecek vurgusu için yorumlar kapalı
0

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, seçimlerin ardından çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Yeni dönemin ardından ilk mesai gününde kademe sahasında başkan yardımcıları, daire müdürleri ve personel ile buluşan Özkan, “Biz hepimiz bir ekibiz ve aynı masadayız. Ortak akılla Karacabey’i hep birlikte güzelleştirmeye devam edeceğiz’’ şeklinde konuştu.

 Karacabey’de seçimlerin ardından yeni döneme hızlı başlayan Belediye Başkanı Ali Özkan; kademe sahasında başkan yardımcıları, daire müdürleri ve personel ile buluştu.

Personel buluşmasında Özkan,‘ortak akılla’ Karacabey’i hep birlikte güzelleştirmeye devam edeceklerini söyledi.

Karacabey için çalışacağız

Başkan Özkan yaptığı konuşmada,“Yorucu bir seçim temposunu geride bıraktık. Destekleriniz için teşekkür ediyorum. Yeni dönemin ardından,hep birlikte Karacabey için çalışmaya devam edeceğiz. Siz, biz ayrımı yok. Hepimiz bu şehir için aynı öneme sahibiz. Birimiz karar alır, diğerimiz sahada uygular ve birlikte başarmış oluruz. Ve siz emekçi kardeşlerimin sahadaki çabalarını her zaman takdir ediyorum. Sizlerden yeni dönemde de aynı gayreti bekliyorum. Siyasi görüşünüz, düşünceniz bizler için önemli değil. Şehrimize, belediyemize yakışır bir üslupla ve çalışkan bir tutumla katkıda bulunan her personelin arkasında ben varım. Yeni dönemimiz hepimiz için hayırlı uğurlu olsun’’ dedi.

Fikirlere her zaman açığız

Başkan Özkan, istişare ve fikirlere açık olduğunu da vurgulayarak,“Bana her konuda ulaşabilir ve fikrinizi, düşüncenizi beyan edebilirsiniz. Hepiniz bizler için önemli ve değerlisiniz’’ ifadelerine yer verdi.

Konuşmasının ardından Başkan Özkan’ı alkışlayan personel ise kendisine başarı ve tebriklerini iletti. Bazı personelde Başkan Özkan’la hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

Osmangazi’de Bir Hafta