Home GÜNCEL Ufuk Ay, “Nilüfer’in yaralarını Ak Parti saracak”

Ufuk Ay, “Nilüfer’in yaralarını Ak Parti saracak”

- Guncellenme Tarihi: 28 Ocak 2019 15:20
4 min read
Ufuk Ay, “Nilüfer’in yaralarını Ak Parti saracak” için yorumlar kapalı
0

31 Mart 2019 Mahalli Seçimleri için Nilüfer Belediye Başkan Adayı Necati Şahin ile birlikte İlçede çalışmalarını sürdüren AK Parti Nilüfer İlçe Başkanı Ufuk Ay, kentin gerçek sorunlarını bilen, vatandaşın beklediği hizmeti doğru zamanda yapabilecek ve Nilüfer’i sahte gülümsemelerin değil, gerçek mutlulukların kenti yapabilecek bir anlayışla yola çıktıklarını söyledi. Nilüfer’de ‘Koltuk Kapmaca’ oyununa son vereceklerini de ifade eden Başkan Ufuk Ay, “Allah’ın izniyle 31 Mart 2019’da AK Parti’yle Mutlu Nilüfer hedefimize ulaşacağız. Bu kez kazanan Nilüferliler olacak” dedi.

Göreve başladıkları 27 Ocak 2018 tarihinden itibaren Nilüfer’de seçim çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden AK Parti Nilüfer İlçe Başkanı Ufuk Ay, “Ben ve yönetim kurulunda görev alan dava arkadaşlarım, Nilüfer’in tüm sorunlarını direkt olarak vatandaşlarımız ve şehirleşme konusunda uzman arkadaşlarımızla istişare ettik. Bunun sonucunda en ufak bir abartı veya yanlış bilginin yer almadığı Nilüfer raporunu oluşturduk. Tabir-i caizse Nilüfer’in röntgenini çektik. Sorunları ve çözüm önerilerini detaylı olarak yazdığımız raporu, kentimizin dinamikleriyle paylaştık. Bahse konu sorunların bir kısmının çözümü noktasında adımların atıldığını görüyoruz. Bu da bizleri oldukça mutlu ediyor” şeklinde konuştu.

“Nilüfer 20 yıldır kan kaybediyor”

31 Mart 2019 akşamı Nilüfer’de sandıktan AK Parti ve Necati Şahin’in çıkması için bu dönemde gece-gündüz demeden çalışacaklarını kaydeden Ufuk Ay, 20 yıllık kötü yönetim döneminde Nilüfer’in ve Nilüfer Belediyesi’nin ağır yara aldığını, 20 yıldır kan kaybeden Nilüfer’in yaralarını, 31 Mart 2019’dan itibaren AK Parti’nin saracağını söyledi.

Projeler hazır…

Nilüfer’i daha yaşanabilir bir kent yapmak için tüm projelerin hazır olduğunu kaydeden Başkan Ufuk Ay, projelerini sahada vatandaşlara anlattıklarını ve güzel tepkilerle karşılaştıklarını belirtti.  Ay, “Bursamızın en önemli turizm değerleri arasında yer alan Gölyazı, Hasanağa, Dağyenice ve Misi’yi, Ülkemizin nadide güzellikleri arasına sokmak için çalışacağız. Kentimizin bu önemli güzellikleri, hak ettiği değeri AK Parti Belediyeciliği ile bulacak” dedi.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

Karacabey Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na Türkiye’nin Dört Bir Yanından Yoğun İlgi

Tarıma dayalı sanayisiyle köklü bir geçmişi bulunan ve sahip olduğu geniş coğrafyasında, y…