Anasayfa GÜNCEL İYİ Parti Bursa’da deprem! Osmangazi İlçeden sert eleştiri…

İYİ Parti Bursa’da deprem! Osmangazi İlçeden sert eleştiri…

2 min read
İYİ Parti Bursa’da deprem! Osmangazi İlçeden sert eleştiri… için yorumlar kapalı
492

İYİ Parti Osmangazi İlçe Seçim İşleri Başkanı Ünal Kılıç, Orhangazi Belediye Başkan Adayı İsmail Yılmaz’ın aday tanıtım toplantısında paylaşılan fotoğraftaki açıklamaya sert tepki gösterdi. Toplantıya katılan kişilerin yer verildiği fotoğrafta daha Osmangazi Adayı açıklanmadan kullanılan “Osmangazi Belediye Başkan Adayımız Prof. Dr. Emin Kaya” ibaresi İYİ Parti Osmangazi teşkilatı tarafından eleştirildi.

Ünal Kılıç, Osmangazi İlçe Seçim İşleri Başkanı olarak Belediye Başkan Adayını kendi ilçe binamızda öğrenmeyi isterdim diyerek, “Adayımızı kendi ilçe binamızda yapılan bir organizasyon ile tanımak ve tanıtmak isterdim! Bu durumda şahsımı ve teşkilatımızı hiçe sayılmış hissediyorum ve açıkçası hazmedemiyorum. Osmangazi Belediye Başkan Adayı ilçe binamızda cesurlar ordumuzun neferleri önünde açıklanır. Teşkilat bu kadar ‘HİÇ’ sayılamaz” açıklamasında bulundu.

Bunun üzerine İYİ Parti Bursa İl Teşkilatı tarafından Facebook’ta paylaşılan fotoğraflar kaldırıldı. İYİ Parti İl Başkanlığı konuyla ilgili açıklama yapmazken, sorulan soruları yanıtsız bıraktı.

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

Gürsu’lu Polislerin Günü, Tek Tek İsimleriyle Kutlandı

Gürsu protokolü, Türk Polis Teşkilatı’nın 176. kuruluş yıldönümü ve Polis Haftası ku…