Anasayfa GÜNCEL AK Partili Belediye Başkanı İYİ Parti’ye geçti

AK Partili Belediye Başkanı İYİ Parti’ye geçti

3 min read
AK Partili Belediye Başkanı İYİ Parti’ye geçti için yorumlar kapalı
443

Bağımsız olarak Elazığ’ın Maden ilçesi belediye başkanı seçilen ve ardından AK Parti’ye katılan Musa Orhan, partisinden istifa ederek İYİ Parti’ye geçti.

Elazığ Maden Belediye Başkanı Musa Orhan, AK Parti’den istifa ederek İYİ Parti’ye katıldı. Orhan, “İYİ Parti’nin Elazığ’da belediye seçimlerinde büyük bir zaferle çıkacağına inancım tam.” dedi.

PARTİ ROZETİ TEŞKİLAT BİNASINDA DÜZENLENEN TÖRENLE TAKILDI

Bağımsız olarak Maden’den Belediye Başkanı seçilen ardından da AK Parti saflarında yerini alan Musa Orhan, İYİ Parti’ye geçti. Musa Orhan’ın parti rozeti teşkilat binasında düzenlenen törenle takıldı.

İYİ PARTİ ELAZIĞ İL BAŞKANI: BELEDİYE SEÇİMLERİNDEN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ

Burada konuşan İYİ Parti İl Başkanı Mevlüt Or, İYİ Parti’nin Elazığ Belediye Başkan adayı olarak Ali Şekerdağ’ın isminin açıklanmasının Elazığ’da büyük bir coşkuyla karşılandığını ve İYİ Parti’nin belediye seçimlerinden büyük bir zaferle çıkacağını söyledi.

“BELEDİYE BAŞKANLIĞINI İYİ PARTİ’DE DEVAM ETTİRMEYE ÇALIŞACAĞIM”

Maden Belediye Başkanı ve İYİ Parti Maden Belediye Başkan Adayı Musa Orhan ise, “Bizler inşallah hayatımızın her safhasında bütün bireylere karşı, partili partisiz her insanımıza karşı işte, aşta, gönülde, yürekte, hayatımızın her safhasında hep birlikte iyi olup iyi davranacağız ki hep birlikte iyi olalım. Çok fazla söze gerek yok. İnşallah 2019 Mart yerel seçimlerinde daha önce 2 dönem yapmış olduğum belediye başkanlığını İYİ Parti çatısı altında devam etmeye çalışacağız, gayret göstereceğiz. Yerel seçimlerde büyük bir başarı sağlayacağımıza inancım tam” ifadelerini kullandı.

Kaynak: www.sondakika.com

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

Büyükşehir ‘yeşil’de kararlı

Bursa’nın ‘yeşil’ kimliğini yeniden kazanması için tüm imkanları zorlaya…