Home EKONOMİ Ekonominin Oscarları 45. Kez sahiplerini buluyor

Ekonominin Oscarları 45. Kez sahiplerini buluyor

- Guncellenme Tarihi: 23 Aralık 2018 14:49
3 min read
Ekonominin Oscarları 45. Kez sahiplerini buluyor için yorumlar kapalı
0

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından bu yıl 45. kez düzenlenecek olan Ekonomiye Değer Katanlar Ödül Töreni 25 Aralık 2018 Salı günü gerçekleştirilecek. 4 ayrı kategoride 52 ödülün sahiplerini bulacağı törene, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy ile TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu da katılacak.

Türkiye’deki oda ve borsalara rol model olan projelerin mimarı Bursa Ticaret ve Sanayi Odası, kent ekonomisinin kahramanlarını Ekonomiye Değer Katanlar Ödül Töreni ile ödüllendirmeye devam ediyor.  Bu yıl 45. kez düzenlenecek olan törende, başarılı iş insanları ve firmalar ödüllerini Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’un elinden alacak. BTSO Aralık Ayı Meclis toplantısının ardından Oda Hizmet Binası’nda düzenlenecek ödül töreni saat 19.00’da başlayacak. Törende ‘Gelir Vergisi’, ‘Kurumlar Vergisi’, ‘İhracat’ ve ‘Sektör Liderleri’ kategorilerinde 52 ödül sahiplerini bulacak.

BURSA, TÜRKİYE EKONOMİSİNİN LOKOMOTİFİ KONUMUNDA

BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, Ekonomiye Değer Katanlar Ödül Töreni’nin Bursa iş dünyasının buluşma noktası haline geldiğini söyledi. Firmaların faaliyetlerinin ve iş modellerinin kapsamlı bir biçimde incelendiği bir değerlendirme sürecinin ardından ödül alacak iş insanları ve firmaları belirlediklerini kaydeden Başkan Burkay, “BTSO, 42 bini aşkın üyesiyle Türkiye’nin en büyük ticaret ve sanayi odalarından birisi konumunda. Üretim, ihracat, istihdam ve vergisiyle Bursa ve Türkiye ekonomisinin büyüme yolculuğuna ivme kazandıran tüm müteşebbislerimizi ve girişimcilerimizi yürekten kutluyorum. Tüm iş dünyası temsilcilerimizi, birlik ve beraberliğimizi göstereceğimiz gurur gecemizde bir arada görmeyi temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In EKONOMİ
Comments are closed.

Benzer Haberler

Kayıhan Pala ‘Cezaevlerindekilerin Sağlık Hakları Sağlanmalıdır!’

Cumhuriyet Halk Partisi Bursa Milletvekili ve Halk Sağlığı Profesörü Dr. Kayıhan Pala, ken…