Anasayfa GÜNCEL CHP’nin İstanbul Adayı Ekrem İmamoğlu, seçim çalışmasına ‘Berat Albayrak’ yöntemiyle başladı

CHP’nin İstanbul Adayı Ekrem İmamoğlu, seçim çalışmasına ‘Berat Albayrak’ yöntemiyle başladı

2 min read
CHP’nin İstanbul Adayı Ekrem İmamoğlu, seçim çalışmasına ‘Berat Albayrak’ yöntemiyle başladı için yorumlar kapalı
465

CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, vatandaşlara “Günaydın İstanbul” mesajı atarak çalışmaya başladı. 24 Haziran seçimlerinden önce Hazine Bakanı Albayrak da aynı yöntemi kullanmıştı.

CHP’nin dün İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olarak ismini açıkladığı Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu yeni güne attığı “Günaydın İstanbul” mesajı ile başladı. İmamoğlu mesajına bir de video mesajı ekledi. İmamoğlu’nun bu yöntemi, 24 Haziran seçimleri öncesinde Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın ‘kişisel verilerin izinsiz kullanımı’ suçu işleyerek seçmenlere gönderdiği mesajları akıllara getirdi.

“GÜNAYDIN İSTANBUL”

İmamoğlu, adaylıktaki ilk gününe yüz binlerce telefona gönderilen SMS ile başladı. Sabah erken saatlerde İstanbul’da yaşayanlar, telefonlarına gelen kısa mesajla karşılaştı.

Mesajında “Günaydın İstanbul” diye yazan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olduğunu ifade eden İmamoğlu’nun CHP’nin adını geçirmemesi İyi Parti seçmenine de mesaj olarak değerlendirildi. İmamoğlu’nun ayrıca seçmenlere mesaj verdiği 54 saniyelik bir videonun linki de mesaja eklendi.

Kaynak: www.sondakika.com

 

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

Dostum ‘Olta Balıkçılığı Kampına’ Ev Sahipliği Yaptı

16 Haziran itibariyle av sezonunun açılmasıyla birlikte İnegöl Belediyesi ile İNOBDER iş b…