Home GÜNCEL Muhtarlardan Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan’a ziyaret

Muhtarlardan Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan’a ziyaret

- Guncellenme Tarihi: 14 Kasım 2018 23:19
2 min read
Muhtarlardan Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan’a ziyaret için yorumlar kapalı
0

İlçenin gelişimi açısından önemli projeleri hayata geçiren Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan’a Hürriyet, Güngörmez, Mecidiye, Tabaklar ve Tavşanlı mahallelerinin muhtarları ziyarette bulundu. Başkan Özkan’ın makam odasında bir araya gelen muhtarlar, yaptıkları özverili çalışmalar nedeniyle Özkan’a teşekkürlerini ileterek, özellikle Çanakkale’ye düzenlenen turlar ve altyapı çalışmalarında gösterilen hassasiyetten oldukça memnun olduklarını dile getirdi.

Çanakkale gezisine yoğun ilgi

Hürriyet Mahallesi Muhtarı İsmail Atik, “Mahalle halkımız belediyemizin özellikle Çanakkale’nin rehber eşliğinde gezilmesini sağlayan organizasyonundan büyük mutluluk duyuyor. 7’den 70’e herkes bu geziye büyük ilgi ve alaka gösterdi. Halkımızın memnuniyetini bizzat iletmek istedim. Ecdadımızın yazdığı tarih gerçekten büyük. İlk kez Çanakkale’ye gidenler hep bunu söyledi’’ dedi.

Altyapı çalışmalarının takipçisiyiz

Güngörmez Mahallesi Muhtarı Veysel Cesur, Mecidiye Mahallesi Muhtarı Celal Erim, Tabaklar Mahallesi Muhtarı Cevdet Bilgin ile Tavşanlı Mahallesi Muhtarı Süleyman Sarın da, gerçekleştirdikleri ziyaretlerde altyapı çalışmalarından dolayı Özkan’a teşekkürlerini ilettiler.

Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Özkan, “Büyük bir titizlikle sürdürülen altyapı çalışmalarının yakın takipçisiyiz. Bu anlamda bizlere teşekkür ziyaretine gelen muhtarlarımız ve mahalle sakinlerimiz bizleri onurlandırdı. Kendilerine bu nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum’’ diye konuştu.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

Osmangazi’de Kurban Pazarları Temizlendi

Osmangazi Belediyesi, Kurban Bayramı dolayısıyla ilçede kurulan kurban satış yerlerini iş …