Home GÜNCEL Sargın anaokulundaki miniklerle buluştu

Sargın anaokulundaki miniklerle buluştu

- Guncellenme Tarihi: 12 Kasım 2018 20:41
3 min read
Sargın anaokulundaki miniklerle buluştu için yorumlar kapalı
0

İznik Belediyesi 2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılında da eğitim kurumlarına gerçekleştirdiği ekipman desteğini sürdürüyor. İznik Belediye Başkanı Osman Sargın Boyalıca Anaokulu’na eğitici ve öğretici oyuncak desteğinde bulundu.

İznik tarihinde okullara yönelik en çok hizmetin kendi dönemlerinde verildiğini dile getiren Sargın, hizmetlerin tüm öğretmenleri, öğrencileri ve velileri memnun ettiğini, çünkü kendilerinin bu konuya büyük önem verdiklerini söyledi.

Boyalıca Anaokulu’nda gerçekleştirilen ekipman desteği etkinliğine İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, Belediye Meclis Üyesi Raşit Alptekin, Okul Müdürü Habip Ay katıldı.

İznik Belediyesi eğitime ve eğitim kurumlarının ihtiyaçlarına yönelik desteklerine devam ediyor. Öğrencilerin kaliteli ve huzurlu bir eğitim görebilmeleri adına her türlü hizmeti yapmaya devam edeceklerini belirten İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, “2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılına anlamlı destekler ile başladık ve devam ediyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde belediyelerin eğitim kurumlarına desteğini yasal bir hale getirmesinin ardından bizlerde ilçemizde tüm eğitim kurumlarının ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Ufak ve büyük demeden gerek inşaat işlerinden gerekse de ders araç gereçleri anlamında desteklerimiz sürüyor. Bugün de Boyalıca Anaokulumuzun ders ekipmanları talebi doğrultusunda minik kardeşlerimize eğitici ve öğretici oyun ekipmanlarını teslim ettik. Kendilerine eğitime adım attıkları bu ilk basamaktan son basamağa kadar başarılı bir eğitim hayatı, hayırlı ömürler diliyorum. Bu süreçte değerli öğretmenlerimize ve velilerimize de başarılar diliyorum”  dedi.

Belediye Başkanı Osman Sargın oyuncak dağıtımından sonra miniklerle birlikte oyunlar oynayarak onlarla vakit geçirdi.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

Büyükşehir’den Yoğun Bayram Mesaisi

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Tarım Peyzaj AŞ marifetiyle Kurban Bayramı tatili boyunca baş…