Home GÜNCEL AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin: “Milletimizin yanındayız”

AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin: “Milletimizin yanındayız”

- Guncellenme Tarihi: 25 Ekim 2018 10:49
4 min read
AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin: “Milletimizin yanındayız” için yorumlar kapalı
0

“Vekil Burada Vekil Heryerde” mottosuyla bugüne kadar 26 mahallede Millet Buluşması gerçekleştiren AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin, “Her zaman milletimizin yanındayız” dedi.

Osmangazi ilçesi Panayır Mahallesi’nde Millet Buluşması gerçekleştiren AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin, mahallenin sorunlarını ve vatandaşların taleplerini yerinde dinledi. Panayır mahallesinde tüm gün süren Millet Buluşmasına AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ufuk Cömez ve Başkan Yardımcısı Mustafa Ateş ile birlikte Osmangazi Belediyesi Başkan Yardımcısı Halil Döner, Panayır Mahalle Muhtarı Dursun Kara hazır bulundu.

Panayır Mahalle Muhtarlığı’nda gerçekleşen toplantıda ilk olarak mahallenin genel sorunlarını ele alan AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin, halkın sorunlarını dinleyerek hem notlar aldı, hem de ilgili kurumlarla telefonda görüşerek sorunları iletti. Vatandaşlarla özel görüşmeler de gerçekleştiren Esgin, mahallenin sorunlarına çözüm bekleyen sokaklarını da yerinde inceledi.

Panayır Mahallesi’nde bulunan Cem Evi’ni de ziyaret eden AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin, şu değerlendirmelerde bulundu:

HER HAFTA BİR MAHALLEDE

 “Panayır Mahallesi Muhtarı ve halkımıza sıcak ve samimi karşılamaları için teşekkür ediyorum. Buraya İlçe Başkanımız ve Belediye Başkan Vekilimiz başta olmak üzere teşkilat mensuplarımız ve danışmanlarımız ile birlikte gelerek vatandaşlarımızın sorunlarını dinledik.  30 bin hemşerimizin yaşadığı mahallemizde vatandaşlarımızın beklentilerini yerinde ortaya koyduk. Geçmişten bu yana imar sorunlarının süregeldiği bir mahallemiz. İmar barışı ile ilgili acil bir toplantı düzenliyoruz. Vekil Burada Vekil Heryerde mottosuyla şu ana kadar 26 mahallemizde Millet Buluşmalarını 24 Haziran sonrası gerçekleştirdik. AK Parti Milletvekilleri olarak yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın, “Sizleri sadece seçimlerde değil her zaman yanımızda görmek istiyoruz” mesajını biz net olarak aldık ve daima sahada olarak bunun gereğini yerine getiriyoruz. Vatandaşlarımızın derdiyle dertlenen, haliyle hallenen bir anlayışı ortaya koyacağız. Bu çalışmalarımız her hafta bir başka mahallede devam edecek.”

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

Nilüfer Belediyesi’nde Erken Bayramlaşma

Nilüfer Belediyesi çalışanları, 9 günlük Kurban Bayramı tatili öncesindeki son iş gününde …