Anasayfa EKONOMİ Bursa Turizm Fuarı’na Karacabey damgası

Bursa Turizm Fuarı’na Karacabey damgası

3 min read
Bursa Turizm Fuarı’na Karacabey damgası için yorumlar kapalı
522

Son dönemde gerçekleştirdiği kültürel, sportif, sosyal ve turizm öncelikli faaliyetlerle öne çıkan Karacabey, Bursa gündeminde yine adından söz ettirmeyi başardı.

Karacabey, Bursa’nın ev sahipliğinde ilk kez düzenlenen 1’inci Bursa Turizm Fuarı’nda açmış olduğu stant ile ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.

Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nde düzenlenen 3’üncü Bursa Turizm Zirvesi ve 1’inci Bursa Turizm Fuarı; Bursa Valiliği, Bursa Büyükşehir Belediyesi ve turizm STK’ları desteği ile hayata geçerken, Karacabey de organizasyonda açmış olduğu stantta, ilçeye özgü değerleri tanıttı.

Karacabey’i hak ettiği noktaya taşımaya devam edeceğiz

Fuar’da, Karacabey standına gösterilen ilgiden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, “Modern belediyecilik anlayışımız gereği, belediyeciliği salt rutin yürütülen hizmetler dışında, kentin tüm değerleri ile geleceğe taşıyan ‘vizyon belediyeciliği’ olarak kabul ediyoruz. Modern çağda, sadece ülkeler değil kentler de adeta birbiriyle yarışıyor. ‘Güzellikler şehri’ olarak adlandırdığımız Karacabey de bugüne kadar gün yüzüne çıkmamış pek çok değere sahipti. Bizler, bu değerleri ülkemiz ve dünyada tanıtmak için yoğun çaba gösteriyoruz. Karacabey’i hak ettiği noktaya taşımaya devam edeceğiz. Bu açıdan, Bursa Turizm Fuarı’nın da hem Bursa hem de ilçemizdeki turizm faaliyetlerine önemli katkılar sağlayacağına inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

Davut Gürkan: “Bursa Halkının Güveninden Güç Alıyoruz”

AK Parti İl Başkanı Davut Gürkan, ilçe başkanları ile toplantıda biraraya geldi. 17 ilçe h…