Home FOTO GALERİ VALİ KÜÇÜK’TEN İL NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ’NE ZİYARET

VALİ KÜÇÜK’TEN İL NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ’NE ZİYARET

- Guncellenme Tarihi: 22 Şubat 2018 13:18
2 min read
VALİ KÜÇÜK’TEN İL NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ’NE ZİYARET için yorumlar kapalı
0

Bursa Valisi İzzettin Küçük,  İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü’nün yeni hizmet binasında bir dizi inceleme gerçekleştirdi.

Tespit edilen eksikliklerin tamamlanması ile Bursa’nın nefes alan ve vatandaşlara çok daha kaliteli hizmetin verileceği güzel bir Nüfus Müdürlüğü Binasına kavuşacağının müjdesini veren Vali Küçük: “ Şahsım ve mesai arkadaşlarım her zaman Bursalı hemşerilerimizin daha konforlu hizmet alabilmeleri adına tüm gücümüzle çalışıyoruz. Takdir edersiniz ki zaman içerisinde boy gösteren bir takım ihtiyaçlar ve aksaklıklar, yine belli bir zamanla çözüme kavuşuyor. Ben bizim memlekete olan hizmet aşkımızın üzerine emekleri ile katkı koyan tüm mesai arkadaşlarımı kutluyorum.” dedi.

Ziyaret sırasında İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü’nde bulunan vatandaşlarla bir süre sohbet eden Vali Küçük, kurum çalışmaları hakkında İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Dr.Yurdanur Asa’dan birde brifing aldı.

İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü, 25 Aralık 2017 tarihinden bu yana İlimiz Yıldırım İlçesi Mimar Sinan Mahallesi Emniyet Caddesi No:1/27 adresinde bulunan yeni binasında hizmet vermeye başladı.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In FOTO GALERİ
Comments are closed.

Benzer Haberler

Nilüfer Belediyesi’nde Erken Bayramlaşma

Nilüfer Belediyesi çalışanları, 9 günlük Kurban Bayramı tatili öncesindeki son iş gününde …