Home FOTO GALERİ Dündar: “Bu Millet Tarihteki Misyonunu Yerine Getirecek”

Dündar: “Bu Millet Tarihteki Misyonunu Yerine Getirecek”

- Guncellenme Tarihi: 2 Şubat 2018 13:43
4 min read
Dündar: “Bu Millet Tarihteki Misyonunu Yerine Getirecek” için yorumlar kapalı
0

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, AK Parti Yıldırım İlçe Başkanlığı’na seçilen Oktay Yılmaz’ı ziyaret etti.

Başkan Dündar, AK Parti Yıldırım İlçe Başkanı seçilmesinin ardından Osmangazi Belediye Meclis Üyeliği görevinden ayrılan Oktay Yılmaz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Belediye başkan yardımcılarının da yer aldığı ziyarette Yılmaz’a yeni görevinde başarılar dileyen Dündar, “Osmangazi’de birlikte çalıştığımız Oktay Yılmaz arkadaşımıza yeni görevinin hayırlı olmasını diliyorum. Allah mahcup etmesin” dedi.

Türkiye’nin artık yeni bir döneme girdiğini belirten Dündar, “Bu dönemde ülkemizin birliği ve bütünlüğü çok önemli. Hükümetimizin genelde, bizlerin de yerelde yapacağı çalışmalarla gerek ekonomik, gerek sosyal alanda ülkemiz çok daha iyi noktalara gidecektir. Afrin harekatında, rabbim Mehmetçiğimize güç versin, ordumuzu muzaffer kılsın. Etrafımızın düşmanlar tarafından artık aleni bir şekilde kuşatıldığı bir dönemde gücümüzü, birlik ve beraberliğimizi hem ülkemizde hem de gönül coğrafyamızda, tüm İslam aleminde göstermeliyiz. Bu millet, tarihteki misyonunu aynı şekilde yerine getirecektir. Bu bilinçle önce kendi şehrimizdeki kardeşliğin tesisi için, bayrağımızın dalgalanması için, tek millet, tek bayrak, tek vatan ve tek devlet inancıyla çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

AK Parti Yıldırım İlçe Başkanı Oktay Yılmaz da ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, “Başkanımız Mustafa Dündar ve ekibiyle Osmangazi’de uyumlu bir şekilde çalıştık. Meclis üyeliği, benim için bir okul oldu. Başkanımıza katkıları ve destekleri için teşekkür ederim. 2019 yılı sadece Türkiye için değil, tüm dünya için önemli. Bizler bir medeniyetin temsilcileriyiz. 2019, yeni bir başlangıç olacak. İnşallah, Kuvayi Milliye ruhuyla Afrin’deki harekatta başarılı olup, bütün düşmanlarımıza

gücümüzü birlikteliğimizi göstereceğiz. Allah birlik ve beraberliğimizi daim kılsın” diye konuştu.

Başkan Dündar, ziyaretin anısına Oktay Yılmaz’a Türk Bayrağı işlemeli bir tablo hediye etti.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In FOTO GALERİ
Comments are closed.

Benzer Haberler

Bursa Plajları Yaza Hazır

Bursa Büyükşehir Belediyesi, toplam 277 kilometrelik deniz ve göl kıyı bandına sahip Bursa…