Home FOTO GALERİ PARK VE BAHÇELER MÜDÜRÜ ŞİMŞEK EMEKLİ OLDU

PARK VE BAHÇELER MÜDÜRÜ ŞİMŞEK EMEKLİ OLDU

3 min read
PARK VE BAHÇELER MÜDÜRÜ ŞİMŞEK EMEKLİ OLDU için yorumlar kapalı
0
496

İznik Belediyesi müdür kadrosunda bulunan Hasan Şimşek emeklilik süresini doldurmasının ardından emekli olurken, kendisine Başkan Sargın tarafından plaket takdim edildi.

Hasan Şimşek 29.06.1987 yılında Büyükşehir Belediyesi Zabıta Memuru olarak başladığı iş hayatına 26.05.1997 yılında İznik Belediyesi’nde devam etti. İznik Belediyesinde geçirdiği süre boyunca Zabıta Müdürlüğü, Hal Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Park ve Bahçeler Müdürü olarak görev yaptı.30 yıl 2 ay belediye hizmetleri görevinde bulunan Şimşek 17 Ağustos 2017 tarihinde emekliye ayrıldı.

Hasan Şimşek 30 yıl 2 ay hizmet ettiği belediye hizmetinden ayrılırken yapmış olduğu açıklamada “Görev süremiz boyunca gerek Bursa da gerek İznik’te Belediye başkanlarımızın vermiş olduğu emirler ve yasaların ön gördüğü kanunlar çerçevesinde verilen görevleri hakkıyla yaptık. Uzun yıllar birlikte çalıştığımız arkadaşlarımdan ayrılmak oldukça zor. Görev yaptığımız süre içersinde İznik halkına en iyi hizmeti sunmayı ve mesai arkadaşlarımızla iyi ilişkiler içinde olmaya çalıştık. Bizlere destek olan tüm arkadaşlara teşekkür ederiz. Ayrıca bu plaketi bizlere layık gören İznik Belediye Başkanı Osman Sargın’a çok teşekkür ediyoruz” dediler.

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın ise yaptığı konuşmada ” Belediyemizde uzun yıllar hizmetlerinizden dolayı sizi tebrik ediyorum. Yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı şahsım, Belediyemiz çalışanları ve ilçe halkı adına teşekkür ediyorum. Bundan sonraki yaşamınızda sağlık ve mutluluklar diliyorum” dedi.

Onur Plaketini alan Hasan Şimşek mesai arkadaşlarıyla tek tek vedalaşarak belediyeden ayrıldı.

1967 doğumlu olan Hasan Şimşek evli ve 4 çocuk babası.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In FOTO GALERİ
Comments are closed.

Benzer Haberler

Osmangazi’de ‘Üzüm’ Vakti

Osmangazi Belediyesi tarafından bu yıl 7’ncisi düzenlenen ‘Karabalçık Üzüm Festivali’ birb…