Home FOTO GALERİ BAŞKAN SARGIN EMEKLİ OLAN PERSONELLERİNE PLAKET TAKDİM ETTİ

BAŞKAN SARGIN EMEKLİ OLAN PERSONELLERİNE PLAKET TAKDİM ETTİ

3 min read
BAŞKAN SARGIN EMEKLİ OLAN PERSONELLERİNE PLAKET TAKDİM ETTİ için yorumlar kapalı
0
542

İznik Belediyesi memur kadrosunda bulunan Kamil Çiçek ve Ali Durmuş emeklilik sürelerini doldurmalarının ardından emekli olurken, kendilerine Başkan Sargın tarafından plaket takdim edildi.

İznik Belediyesi memur kadrosunda bulunan Kamil Çiçek 25 Mayıs 1993 tarihinde başladığı İznik Belediyesi’nden 17 Temmuz 2017 tarihinde emekli oldu. Aynı şekilde Ali Durmuş’ta 9 Haziran 1993 tarihinde başladığı İznik Belediyesi’nden 17 Temmuz 2017 tarihinde emekliye ayrıldı.

Kamil Çiçek ve Ali Durmuş 24 yıl hizmet ettikleri İznik Belediyesi’nden ayrılırken yapmış oldukları açıklamalarda “Görev süremiz boyunca Belediye başkanlarımızın vermiş olduğu emirler ve yasaların ön gördüğü kanunlar çerçevesinde verilen görevleri hakkıyla yaptık. Uzun yıllar birlikte çalıştığımız arkadaşlarımdan ayrılmak oldukça zor. Görev yaptığımız süre içersinde İznik halkına en iyi hizmeti sunmayı ve mesai arkadaşlarımızla iyi ilişkiler içinde olmaya çalıştık. Bizlere destek olan tüm arkadaşlara teşekkür ederiz. Ayrıca bu plaketi bizlere layık gören İznik Belediye Başkanı Osman Sargın’a çok teşekkür ediyoruz” dediler.

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın ise yaptığı konuşmada ” Belediyemizde uzun yıllar hizmetlerinizden dolayı sizleri tebrik ediyorum. Yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı sizlere şahsım, Belediyemiz çalışanları ve ilçe halkı adına teşekkür ediyorum. Bundan sonraki yaşamlarınızda sağlık ve mutluluklar diliyorum” dedi.

Onur Plaketlerini alan Kamil Çiçek ve Ali Durmuş mesai arkadaşlarıyla tek tek vedalaşarak belediyeden ayrıldılar.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In FOTO GALERİ
Comments are closed.

Benzer Haberler

Osmangazi’de ‘Üzüm’ Vakti

Osmangazi Belediyesi tarafından bu yıl 7’ncisi düzenlenen ‘Karabalçık Üzüm Festivali’ birb…