Home FOTO GALERİ Başkan Sargın Bayrağı Öperek Teslim Aldı

Başkan Sargın Bayrağı Öperek Teslim Aldı

3 min read
Başkan Sargın Bayrağı Öperek Teslim Aldı için yorumlar kapalı
0
759

Milli iradeye sahip çıkan aziz milletimizin Demokrasi Zaferi ile taçlandırdığı 15 Temmuz Destanı etkinlikleri tüm yurtta olduğu gibi İznik’te de devam ediyor. İznik Belediye Başkanı Osman Sargın Gemi ile İznik’e gelen heyetin teslim ettiği Türk Bayrağını öperek teslim aldı.

İznik Gölünde hizmet veren Akşemseddin Gemisi ile İznik’e gelen Orhangazi Kaymakamı Dr.Yalçın Yılmaz, Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan,  Orhangazi Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Kaya, Binbaşı Tezcan Aydemir, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Bursa Şubesine bağlı Orhangazi Temsilcisi Halim Çokgüler ile Gaziler, Şehit Aileleri Derneği Başkanı Yusuf Solak ile Şehit Aileleri ve protokol üyelerini İznik İskelesinde İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, Ak Parti İlçe Başkanı Tamer Mahmut Hersek ve yönetimi, Belediye Başkan Yardımcıları Necati Tosun ve Mehmet Hıştıroğlu, Belediye Meclis Üyeleri ve Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileri karşıladı.

Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan 15 Temmuz Anısına gerçekleştirilen turda İznik Belediye Başkanı Osman Sargın’a Türk Bayrağını teslim etti. Sargın Türk Bayrağını öperek teslim aldı.Ak Parti Orhangazi İlçe Başkanı Mustafa Kaya ise Ak Parti İznik İlçe Başkanı Tamer Mahmut Hersek’e Kur’an-ı Kerim teslim ederken Hersek’te Kur’an-ı Kerim’i öperek teslim aldı.

Bir süre Yeşil İznik Aile Çay Bahçesinde 15 Temmuz etkinlikleri hakkında bilgi alışverişinde bulunan heyeti, daha sonra Belediye Başkanı Osman Sargın ve protokol İznik İskelesi’nden Orhangazi’ye uğurladılar.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In FOTO GALERİ
Comments are closed.

Benzer Haberler

Osmangazi’de ‘Üzüm’ Vakti

Osmangazi Belediyesi tarafından bu yıl 7’ncisi düzenlenen ‘Karabalçık Üzüm Festivali’ birb…