Home FOTO GALERİ BURSA TİCARET BORSASINDAN ÇİFTE ZİYARET

BURSA TİCARET BORSASINDAN ÇİFTE ZİYARET

2 min read
BURSA TİCARET BORSASINDAN ÇİFTE ZİYARET için yorumlar kapalı
0

BURSA – Bursa Ticaret Borsası (BTB) heyeti, Bursa Vali Yardımcısı Abidin Ünsal ve Bursa Defterdarı Mehmet Yazar’ı makamlarında ziyaret etti.

Ziyaretlere Bursa Ticaret Borsası Meclis Başkanı Mehmet Aydın, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Özhan ve Genel Sekreter Fehmi Yıldız katıldı.

Heyet, geçtiğimiz aylarda Sivas Defterdarlığından Bursa Defterdarlığına atanan Mehmet Yazar’a hayırlı olsun dileklerini ilettiler. Ziyareti değerlendiren BTB Meclis Başkanı Mehmet Aydın, “Defterdarımıza yeni görevinde başarılar diliyorum. Ziyaretimizde kendilerine hem hayırlı olsun dileklerimizi ilettik hem de düşüncelerimizi ve görüşlerimizi aktardık” diye konuştu. Bursa Defterdarı Mehmet Yazar da her zaman iş birliği içerisinde olacaklarını ifade etti.

Bursa Vali Yardımcısı Abidin Ünsal’ı da ziyaret eden Bursa Ticaret Borsası heyeti adına konuşan BTB Meclis Başkanı Mehmet Aydın, “Bizler Bursa’nın gıda tarım ve hayvancılık konularında birçok proje gerçekleştiriyoruz, gerçekleştirmeye de devam edeceğiz. Bursa önemli bir gıda ve tarım şehri. Ulusal çapta markalarımız var. Tarım gıda ve hayvancılık adına şehrimiz ve ülkemiz adına Sayın Vali Yardımcımızla neler yapılabileceği konusunda değerlendirme yaptık” dedi. Sivil toplum kuruluşları ile iş birliği ve istişare içerisinde olmayı önemsediğini belirten Bursa Vali Yardımcısı Abidin Ünsal ise BTB ile ortak çalışmalara devam edeceklerini belirtti.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In FOTO GALERİ
Comments are closed.

Benzer Haberler

İntibak Yasası Çıkarsa Emekli Maaşı 1.200 TL Artacak

Memur ve emekli maaşlarına yapılacak zam için kasım ve aralık aylarının enflasyon rakamlar…