Home FOTO GALERİ 15 TEMMUZ KAHRAMANLARI ADINA YAKIŞIR ETKİNLİKLERLE ANILIYOR

15 TEMMUZ KAHRAMANLARI ADINA YAKIŞIR ETKİNLİKLERLE ANILIYOR

- Guncellenme Tarihi: 13 Temmuz 2017 15:34
2 min read
15 TEMMUZ KAHRAMANLARI ADINA YAKIŞIR ETKİNLİKLERLE ANILIYOR için yorumlar kapalı
0

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında AK Parti İl Başkanlığı tarafından şehir merkezinin farklı noktalarına kurulan stantlarla halkın ferasetli duruşu ile bir destana dönüşen 15 Temmuz 2016 gecesinde ve sonrasında yaşanan gurur Bursa Halkı ile paylaşılıyor.

AK Parti Bursa İl Başkanlığı tarafından başlatılan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri şehrin farklı noktalarında sürdürülen organizasyonlarla devam ediyor. Bu kapsamda, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı, Kent Meydanı ve Orhangazi Parkı’na kurulan stantlarla 15 Temmuz gururu paylaşılıyor. 15 Temmuz 2016’da yaşananların anlatıldığı videoların gösteriminin yapıldığı, afiş ve Türk Bayraklarının dağıtıldığı stantlarda canı pahasına ülkesi için destan yazanların hikayelerini anlatan çeşitli organizasyonlar Bursa Halkı ile buluşacak.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun, çeşitli etkinliklerle o gece ve sonrasında dünyaya örnek bir şekilde yazılan destanı yaşatmaya çalıştıklarını belirtti. Başkan Torun, 16 Temmuz sabahına kadar sürecek olan etkinliklerle Bursa’nın şehitlerine ve ülkesine nasıl sahip çıktığını bir kez göstereceklerine olan inancını dile getirerek, tüm Bursa Halkı’nı 15 Temmuz 2017 Cumartesi akşamı 15 Temmuz Demokrasi /Fomara Meydanı’nda gerçekleştirilecek olan demokrasi nöbetine ve tüm etkinliklere davet etti.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In FOTO GALERİ
Comments are closed.

Benzer Haberler

Bursa’da 23 Nisan Coşkusu Kentin Dört Bir Yanını Sardı

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Çocuk Şenliği’nde çocuklar, birbirinden …