Home FOTO GALERİ DÖKÜLEN SAÇLARIN DOĞAL DOSTU: ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ!

DÖKÜLEN SAÇLARIN DOĞAL DOSTU: ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ!

- Guncellenme Tarihi: 5 Temmuz 2017 13:50
8 min read
DÖKÜLEN SAÇLARIN DOĞAL DOSTU: ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ! için yorumlar kapalı
0

Bakımlı ve güzel olmayı seven ancak bir o kadar da sağlığına değer veren, güzelleşirken sağlığını korumak isteyen kadınların sesine kulak veren saç dökülmesine karşı öncü marka Bioblas formülünü yeniledi. Saç sağlığı uzmanı Bioblas’ın dünyanın en güçlü antioksidanı üzüm çekirdeğinden ürettiği Prociyanidin serisi, güzelliği ve sağlığı bir araya getiriyor. Üzüm çekirdekli şampuanlar, saç dökülmesini önlemekle kalmıyor, saçların ışıl ışıl parlak ve ipek gibi yumuşacık olmasını sağlıyor.

 

Günümüzün bilinçli kadınları güzelliğinden de sağlığından da ödün vermek istemiyor. Ancak ne yazık ki özellikle saç bakım ürünlerinde çoğu zaman hayal kırıklığı yaşıyor. Saç dökülmesine karşı aldığı şampuanlarda sert ve şekilsiz saçlara, güzellik hayaliyle aldığı ürünlerde ise korunmak istediği kimyasallara mahkum kalıyor. Dünyada 42 ülkede satışa sunulan saç dökülmesine karşı özel formülüyle şampuanda çığır açmış olan saç sağlığı uzmanı Bioblas, güzelliği ve sağlığı bir arada bulmak isteyen kadınların çağrısına kulak verdi ve formülünü tamamen yeniledi. Türkiyede saç dökülmesine karşı ürünlerin pazarını yaratan Bioblas, yine bir ilke imza atarak, dünyanın en güçlü antioksidanlarından üzüm çekirdeği ekstresi Prociyanidini büyük bir arge inovasyonuyla şampuanlarına katarak saç problemlerine karşı tüketicilerin hizmetine sundu.

 

Bioblas’ın dünyanın en güçlü antioksidanlarından üzüm çekirdeği ekstresinden ürettiği Prociyanidin serisi, güzelliği ve sağlığı bir araya getiriyor. Üzüm çekirdekli şampuanlar, doğal içeriğiyle saç dökülmesini önlemekle kalmıyor, saçların ışıl ışıl ve ipek gibi yumuşak olmasını sağlıyor. Üzüm çekirdeği; antioksidan özellik göstererek, serbest radikallerin zararlı etkilerini azaltıyor, saçı ve derisini koruyor, güçlü ve sağlıklı olmasını sağlıyor.

 

İPEK GİBİ VE DAYANIKLI SAÇ HAYAL DEĞİL!

Toplam 7 farklı şampuandan oluşan Bioblas Prociyanidin serisi, içeriğindeki özel bitkisel serum ve üzüm çekirdeği ekstresi ile saç dökülmesini önlüyor. Aynı zamanda saç güzelliği için ihtiyaç olan bitkisel kaynaklı  vitaminler, mineraller, bitkisel serum katkısı, keratin, biotin, zinc pyrition ve niacinamid ile kadınları, hayallerindeki ipeksi,ışıl ışıl parlak, dökülmeyen sağlıklı saçlara kavuşturuyor.

 

Bioblas’ın saç dökülmesine karşı uzman serisi Prociyanidin (Üzüm çekirdeği), günlük saç bakım şampuanı olarak mucizeler yaratıyor. Saç sağlığını yani saçın kaynağı olan saç kökleri, saç derisi ve saç tellerinin genel durumunu iyileştirerek aslında saç kalitesini de artırıyor. Anlık bir problem olmayan saç dökülmesiyle ilgili şikayetleri olan kadınların saçlarını güçlendirmek ve daha hacimli dolgun olması sağlamak adına günlük bakım şampuanı olarak düzenli bir şekilde kullanması gereken üzüm çekirdekli şampuanlar, saç tipine özel alternatifler sunuyor.

 

AİLE BOYU GÜNLÜK DOĞAL ŞAMPUAN

 

Saç tipine özel bakım uygulayarak günlük bakım şampuanı olarak rahatlıkla kullanılabilen Prociyanidin serisinin içeriğinde ki üzüm çekirdeği ekstresi; saçın kökten uca sağlıklı olmasını sağlayarak dökülmeyi engelliyor, bitkisel serum katkısı ile saç kökünü derinlemesine besliyor, saç derisinin direnci artırıyor ve saç tellerini güçlendiriyor.

Daha ilk kullanımdan itibaren saçlarda bambaşka bir hava yaratan Prociyanidin serisi, yüzde 100 bitkisel özlerle geliştirilmiş bir klinik ürün olarakuygun fiyat avantajıyla, tüm aile bireyleri tarafından günlük şampuan olarak kullanılabiliyor. Almanya’nın Dermatest Laboratuvarlarında yapılan etkinlik ve güvenirlik testlerinden mükemmel dereceyle geçen Bioblas’ın Prociyanidin serisi; doğal içeriğiyle saç dökülmesini önlerken, yumuşak ve parlak saçları da hayal olmaktan çıkarıyor. Böylece onlarca zararlı kimyasal içeriğe maruz kalmadan, tamamen doğal içerikle hem sağlıklı hem de büyüleyici saçlara sahip olunabiliyor.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In FOTO GALERİ
Comments are closed.

Benzer Haberler

Başkan Aydın’dan Hizmet Kalitesini Arttıracak Toplantı

Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın, Osmangazi Belediyesi’nin hizmet kalitesini arttırm…