Home FOTO GALERİ Bale Atölyesi öğrencileri büyüledi

Bale Atölyesi öğrencileri büyüledi

2 min read
Bale Atölyesi öğrencileri büyüledi için yorumlar kapalı
0

Nilüfer Belediyesi’nin bale eğitimlerine katılan çocuklar, düzenlenen yıl sonu gösterisinde yeteneklerini sergiledi. Küçük balerinler performanslarıyla izleyenleri büyüledi.
Nilüfer Belediyesi’nin düzenlediği Bale Atölyesi’ne katılan küçük balerinler, Nâzım Hikmet Kültürevi’nde düzenlenen yıl sonu gösterisinde yeteneklerini sergiledi. Eğitmenliğini Selcan Çarker’in yaptığı Nilüfer Belediyesi Altınşehir Bale Atölyesi ve Barış Gençlik Merkezi Bale Atölyesi’nde eğitim alan 124  kursiyer, yıl sonu gösterisi ile büyük beğeni topladı.

Farklı yaşlardan çocukların, renkli koreografiler sergilediği gecede, gösteriyi izleyen aileler de çocuklarının heyecanına ortak oldu.

Bale Atölyesi kursiyerleri, klasik bale, jazz bale ve modern dans performanslarıyla büyük beğeni topladı. Yetenekleri ile dikkat çeken balerinler, finalde ayakta alkışlandı. Gösteri sonunda ailelere, çocuklarına verdikleri destek için teşekkür eden Eğitmen Selcan Çarker, ileri de daha önemli başarılara imza atacaklarına inandığını söyledi.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In FOTO GALERİ
Comments are closed.

Benzer Haberler

Bülent Erden ‘Hayri Türkyılmaz Mülk Satan, Hazır Yemeye Alışmış bir Başkan’

MHP Mudanya Belediyesi Meclis Üyesi ve Grup Sözcüsü Bülent Erden, Hayri Türkyılmaz yönetim…