Home FOTO GALERİ Bozbey makamını Özlüce’ye taşıdı

Bozbey makamını Özlüce’ye taşıdı

- Guncellenme Tarihi: 11 Haziran 2017 12:42
2 min read
Bozbey makamını Özlüce’ye taşıdı için yorumlar kapalı
0

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Başkan Burada projesi kapsamında makamını kendi mahallesi olan Özlüce’ye taşıdı. Mahallenin sorunlarını yerinde inceleyen Başkan Bozbey, vatandaşlarla da karavanındaki makamında görüştü.

 

 

Başkan Burada projesi kapsamında her hafta cuma günleri makamını Nilüfer’in faklı mahallesine taşıyan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, bu defa doğup büyüdüğü ve çocukluk yıllarının geçtiği Özlüce Mahallesi’ndeydi. Başkan Burada karavanı ile Özlüce Mahallesi’ne giden Bozbey, hem vatandaşlarla görüştü hem de yapılacak yeni çalışmalar için incelemelerde bulundu. Bozbey ilk olarak Özlüce Mahallesi Muhtarı Hasan Çakır ile görüşerek mahallenin sorunları ve ihtiyaçlarına ilişkin bilgi aldı. Özlüce Kadın Dayanışma Derneği Başkanı Sevim Çelikbozan ile de görüşen Başkan Bozbey, sorunların çözümü noktasında fikir alışverişinde bulundu. Başkan Bozbey, Başkan Burada’da karavanında da kendisinden randevu talep edenlerle bir araya gelerek önerilerini ve taleplerini dinledi.

Gün boyu çalışmalarını Özlüce Mahallesi’nde yürüten Başkan Mustafa Bozbey, çocukluğunun geçtiği mahallede bir anlamda da hasret giderdi.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In FOTO GALERİ
Comments are closed.

Benzer Haberler

Siyasi Partiler Arasında Bayramlaşma Günü

Bugün Ankara’da siyasi partilerin bayramlaşma günü. Partiler karışılıklı olarak birb…