Anasayfa FOTO GALERİ Bozbey makamını Özlüce’ye taşıdı

Bozbey makamını Özlüce’ye taşıdı

2 min read
Bozbey makamını Özlüce’ye taşıdı için yorumlar kapalı
512

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Başkan Burada projesi kapsamında makamını kendi mahallesi olan Özlüce’ye taşıdı. Mahallenin sorunlarını yerinde inceleyen Başkan Bozbey, vatandaşlarla da karavanındaki makamında görüştü.

 

 

Başkan Burada projesi kapsamında her hafta cuma günleri makamını Nilüfer’in faklı mahallesine taşıyan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, bu defa doğup büyüdüğü ve çocukluk yıllarının geçtiği Özlüce Mahallesi’ndeydi. Başkan Burada karavanı ile Özlüce Mahallesi’ne giden Bozbey, hem vatandaşlarla görüştü hem de yapılacak yeni çalışmalar için incelemelerde bulundu. Bozbey ilk olarak Özlüce Mahallesi Muhtarı Hasan Çakır ile görüşerek mahallenin sorunları ve ihtiyaçlarına ilişkin bilgi aldı. Özlüce Kadın Dayanışma Derneği Başkanı Sevim Çelikbozan ile de görüşen Başkan Bozbey, sorunların çözümü noktasında fikir alışverişinde bulundu. Başkan Bozbey, Başkan Burada’da karavanında da kendisinden randevu talep edenlerle bir araya gelerek önerilerini ve taleplerini dinledi.

Gün boyu çalışmalarını Özlüce Mahallesi’nde yürüten Başkan Mustafa Bozbey, çocukluğunun geçtiği mahallede bir anlamda da hasret giderdi.

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

100. yılında 1921 Anayasası konuşuldu

Nilüfer Belediyesi ve Tarih Vakfı’nın birlikte düzenlediği Tarih Buluşmaları’nda “100. yıl…