Home FOTO GALERİ BURSALI REKLAMCILAR İFTARDA BULUŞTU

BURSALI REKLAMCILAR İFTARDA BULUŞTU

5 min read
BURSALI REKLAMCILAR İFTARDA BULUŞTU için yorumlar kapalı
0

BURSA – Bursa Reklamcılar Derneği (BRD), 11 ayın sultanı Ramazan ayında düzenlediği iftar organizasyonunda üyeleriyle bir araya geldi.

 

Reklam sektörünün Bursa’daki sesi olan Bursa Reklamcılar Derneği, İsmail Alsat Restoran’da düzenlediği iftar organizasyonuyla reklam ajansları ve mecra temsilcilerini bir araya getirdi. Sektör temsilcilerinin yoğun ilgi gösterdiği iftar organizasyonunda konuşan Bursa Reklamcılar Derneği Başkanı Yavuz Temel, derneğin mesleki dayanışmayı pekiştiren önemli bir enstrüman olduğuna işaret etti. Göreve geldikleri günden itibaren üye sayısının artması yönünde çalışmaları yoğunlaştırdıklarına dikkat çeken Yavuz Temel, üye ve potansiyel üye olan firmaların sık sık ziyaret edildiğini, birebir temaslarla teşvik edildiğini ifade etti.

 

BRD BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

7 aylık görev sürelerinde Bursa Reklamcılar Derneği’nin üye sayısı itibariyi ciddi bir biçimde büyüdüğünü de hatırlatan Başkan Yavuz Temel, “Bursa Reklamcılar Derneği’nin reklam sektörü içerisinde faaliyet gösteren tüm alt branş ve dallarda çalışmalarını sürdüren geniş bir kitleye yayılması gerektiğini düşünüyoruz. Bu düşünceden hareketle üye sayımızı neredeyse yüzde 100 arttırdık. Yine birebir temas ve üye ziyaretleri çalışmalarımızı istikrarlı bir şekilde sürdüreceğiz” dedi. Sadece üye sayısının artmasının yeterli olmadığının bilincinde olduklarını hatırlatan Temel, sektöründe başarılı, nitelikli ve etik kurallara bağlı firmalarla işbirliği içerisinde olmaya özen gösterdiklerinin de altını çizdi.

 

YENİ PROJELER TAMAM

Yönetim Kurulu olarak üzerinde çalıştıkları birçok projenin hazır olduğunu söyleyen Yavuz Temel, “Reklam ajanslarını, reklam vereni ve mecraları heyecanlandıracak, reklam vermeyi teşvik edecek çok güzel bir kampanya çalışmamız hazır. Sezonun açılış dönemi olarak kabul ettiğimiz Eylül ayı içerisinde bu kampanya birçok kitle iletişim aracında yer bulacak. Yapacağımız bu kampanya sektörümüze hareketlilik kazandırmanın yanında başarılı işbirliklerin de önünü açacak” diye konuştu. Yaz sonunda eski ve yeni üyeleri bir araya getirecek bir organizasyon daha gerçekleştireceklerini hatırlatan Temel, “Yeni üyelerimize rozetlerini takacağımız, kurucu ve eski üyelerimizin de hazır bulunacağı güzel bir organizasyonumuzu daha yakın zamanda düzenleyeceğiz” şeklinde konuştu. Tüm üyelerde Yönetim Kurulu adına destek beklediklerini ifade eden Başkan Temel, iftara katılan tüm meslektaşlarına teşekkür ederek konuşmasını sonlandırdı.

 

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In FOTO GALERİ
Comments are closed.

Benzer Haberler

İntibak Yasası Çıkarsa Emekli Maaşı 1.200 TL Artacak

Memur ve emekli maaşlarına yapılacak zam için kasım ve aralık aylarının enflasyon rakamlar…