Anasayfa FOTO GALERİ BURPAS AİLESİ İFTARDA BULUŞTU

BURPAS AİLESİ İFTARDA BULUŞTU

3 min read
BURPAS AİLESİ İFTARDA BULUŞTU için yorumlar kapalı
696

BİLİKTÜ: HER ZAMAN BİRİZ VE BERABERİZ

BURSA- Bursa Plastik ve Ambalaj Sanayicileri Derneği (BURPAS) yönetimi; üyeleri, plastik ve ambalaj sektörü temsilcileri ve basın mensuplarıyla iftarda bir araya geldi.

Hayat Lokantası’nda düzenlenen iftara BURPAS Yönetim Kurulu Başkanı İlker Biliktü, Yönetim Kurulu Üyeleri, plastik ve ambalaj sektöründe faaliyet gösteren iş adamları ve basın mensupları yoğun ilgi gösterdi.  BURPAS olarak 2011 yılında kurulduklarını ve geride kalan 6 yılda çok önemli işlere imza attıklarını vurgulayan Biliktü,”100’ü aşkın üye ve sektörümüzdeki 500’ü aşkın firmamızla birlikte sektörümüzün sesi ve sözcüsü olmaya devam ediyoruz. Amacımız, Bursa’daki plastik üreticilerini aynı çatı altında toplayarak, ortak sorunları bir üst kurum olan PLASFED’e iletmek ve devlet işbirliğiyle sorunları çözüme kavuşturmak. Bu doğrultudaki çalışmalarımız sonucunda Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği içerisinde Plastik Sektör Meclisi kurulumunu sağladık” dedi.

“HER ZAMAN BİRİZ VE BERABERİZ”

BURPAS olarak plastik ve ambalaj sektörüne katkı sağlayacak birçok projeyi hayata geçirdiklerini kaydeden Biliktü, şöyle devam etti: “Düzenlediğimiz seminerler ve kurslarla sektöre nitelikli ve uzman personel kazandırıyoruz. Dünyada plastik sektörünün gelişimini izlemek, sektördeki yenilikleri yerinde gözlemlemek için üyelerimizle ulusal ve uluslararası fuarlara katılıyoruz. Ortak şirket konusunda da çalışmalarımız var. Özellikle hammadde ve yardımcı malzemelerin alımı ile ilgili. BURPAS ailesi olarak her zaman biriz ve beraberiz. Bu akşam bizi en fazla gururlandıran durumlardan bir tanesi de yoğun bir katılım oluşu. Bu da bizim derneğimize olan yakın ilgi ve alakanın bir göstergesi.”

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

İnegöl Tarımı Şahlanıyor

İnegöl, sanayi ve turizm alanında gösterdiği başarının bir örneğini de tarımda yazmak için…