Home FOTO GALERİ Genç yeteneklerden unutulmaz konser

Genç yeteneklerden unutulmaz konser

2 min read
Genç yeteneklerden unutulmaz konser için yorumlar kapalı
0

Nilüfer Belediyesi’nin Müzik Eğitim Çalışmaları’na katılan genç yetenekler, Nâzım Hikmet Kültürevi’nde verdikleri yıl sonu konserinde sanatseverlerden tam not aldı.

 

Nilüfer Belediyesi Müzik Eğitim Çalışmaları’nda bir dönem daha sona erdi. Programa katılan genç yetenekler, eğitimlerde öğrendiklerini yıl sonu konserinde sergiledi. Nâzım Hikmet Kültürevi’nde gerçekleşen Müzik Eğitim Çalışmaları Yıl Sonu Konseri’ni Nilüfer Belediye Meclisi Üyesi Aysel Okumuş ile çok sayıda sanatsever izledi.
Gitar, keman ve flüt grupları yerli ve yabancı eserlerle hünerlerini sergilerken, bağlama grubu da Anadolu’nun dört bir yanından seslendirdiği ezgilerle kulakların pasını sildi. Genç yetenekler, performanslarıyla sanatseverlerden tam not alırken, dakikalarca ayakta alkışlandı. Nilüfer Çocuk Korosu da gecede sahneye çıktı. Çocuklar, seslendirdiği şarkılarla sanatseverleri kendine hayran bıraktı.
Gecenin sonunda Nilüfer Belediye Meclisi Üyesi Aysel Okumuş, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey adına eğitmenlere çiçek vererek teşekkür etti.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In FOTO GALERİ
Comments are closed.

Benzer Haberler

İnegöl 5 Engelli Öğrenci İçin Güç Birliği Yapıyor

İnegöl Belediyesi, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında ihtiyaç sahibi 5 engelli öğre…