Home FOTO GALERİ Osmangazi Birimler Arası Voleybol Turnuvası Sona Erdi

Osmangazi Birimler Arası Voleybol Turnuvası Sona Erdi

- Guncellenme Tarihi: 26 Mayıs 2017 13:21
3 min read
Osmangazi Birimler Arası Voleybol Turnuvası Sona Erdi için yorumlar kapalı
0
  • Voleybol’da Şampiyon İnsan Kaynakları Oldu
  • Osmangazi’de Kazanan İnsan Kaynakları

 

Osmangazi Belediyesi’nin çalışanlar arasında dayanışmayı artırmak, personelin yoğun iş stresinden uzaklaşmasını sağlamak amacıyla düzenlediği birimler arası voleybol turnuvası sona erdi. Büyük bir heyecanın yaşandığı turnuvada şampiyonluk kupasını, finalde Fen İşleri Müdürlüğü’nü 2-1 yenen İnsan Kaynakları Müdürlüğü kazandı.

Dikkaldırım Spor Salonu’nda 13-26 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen turnuvaya 11 takım katıldı. İki ayrı grupta oynanan maçlar sonunda gruplarında ilk ikiye giren takımlar yarı finalde karşı karşıya geldi. Yarı Finale yükselen İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, İşletme ve Destek Hizmetleri Müdürlüğü, İnsan Kaynakları Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü arasında çapraz eşleşmeler sonucu oynan maçlarda, İnsan Kaynakları ve Fen İşleri Müdürlüğü finalde karşı karşıya geldi. Baştan sona büyük bir çekişmenin yaşandığı, setlerin uzatmalara gittiği mücadelenin sonunda İnsan Kaynakları Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü’nü 2-1 yenerek turnuvayı şampiyon olarak tamamladı. Birimler arası voleybol turnuvasında İşletme-Destek Hizmetleri Müdürlüğü üçüncü, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü dördüncü oldu.

 

Turnuva sonunda takımlara kupa ve madalyalarını, Osmangazi Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürü Beytullah Seferler ile Fen İşleri Müdürü Yücel Beşli verdi. İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Beytullah

Seferler, “Düzenlediğimiz bu sosyal aktiviteler sayesinde personelimizin motivasyonu artıyor, arkadaşlarımız iş stresinden uzaklaşıyor. Bizleri her konuda olduğu gibi, bu etkinliklerin düzenlenmesinde de destekleyen Başkanımız Mustafa Dündar’a çok teşekkür ediyoruz. Bundan sonra bu aktivitelerimize yeni etkinlikler düzenleyerek devam edeceğiz” dedi.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In FOTO GALERİ
Comments are closed.

Benzer Haberler

Siyasi Partiler Arasında Bayramlaşma Günü

Bugün Ankara’da siyasi partilerin bayramlaşma günü. Partiler karışılıklı olarak birb…