Anasayfa FOTO GALERİ BURSA KOZA LIONS VE ONKODAY’İN 20. GURUR YILI…

BURSA KOZA LIONS VE ONKODAY’İN 20. GURUR YILI…

3 min read
BURSA KOZA LIONS VE ONKODAY’İN 20. GURUR YILI… için yorumlar kapalı
734

COŞKUN SABAH RÜZGÂRI…

Lions 118-K Yönetim Çevresi’ne bağlı Bursa Koza Lions Kulübü ve Uludağ Onkoloji Dayanışma Derneği (ONKODAY) 20. yıl dönümlerini birlikte kutladı. Kutlama gecesinde Coşkun Sabah da sahne alarak geceyi renklendirdi.

BURSA- İnsanlığa adanan hizmet çalışmalarında yolların kesiştiği iki sivil toplum kuruluşu olan Bursa Koza Lions Kulübü ve ONKODAY’in 20. kuruluş yıl dönümleri Altınceylan’da düzenlendi. Geceye Lions 118-K Yönetim Çevresi Federasyon Başkanı Dr. Ender Tukay, Bursa Koza Lions Kulübü ve ONKODAY üyelerinin yanı sıra Lions 118-K Yönetim Çevresi’ne bağlı kulüp başkanları ve kulüp üyeleri katıldı.

Gecede konuşan Bursa Koza Lions Kulübü Başkanı Müge Okşan, “Lions’un 100. Kuruluş yıldönümünde Koza Lions Kulübü olarak 20. yılımızı kutlamanın mutluluğu içindeyim. Böyle özel bir dönemde başkanlık yapmaktan da gurur duyuyorum. 26 kurucu üye ile 1997 yılında başladığımız bu yolculuğumuza 51 üye ile devam ediyoruz. 20 yıl boyunca birçok başarılı çalışmalara imza atan kulübümüzün kurulduğu günden bu yana hizmet eden geçmiş dönem başkanlarımıza ve üyelerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

ONKODAY Yönetim Kurulu Başkanı Füsun Önen de toplumu kanser hakkında bilinçlendirmeye devam ettiklerini belirtti. Kanserin maddi ve manevi zor bir hastalık olduğunu belirten Önen, 20 yıldır yaptıkları çalışmalarla toplum yararına önemli hizmetleri hayata geçirdiklerini söyledi.

Konuşmaların ardından Lions 118-K Yönetim Çevresi Federasyon Başkanı Dr. Ender Tukay tarafından Bursa Koza Lions Kulübü’nün kurucu üyelerine teşekkür hediyesi verildi.

COŞKUN SABAH NOSTALJİ RÜZGARI ESTİRDİ

Gecede sahne alan Türk sanat müziğinin eskimeyen sesi Coşkun Sabah, dinleyenlere nostalji rüzgarı estirdi. Birbirinden güzel eserlerini sevenleri için seslendiren Sabah, seslendirdiği şarkılarla davetlilere keyifli dakikalar yaşattı.

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

Pandemi İle Mücadeleye Osmangazi’den Dev Destek

Osmangazi Belediyesi, koronavirüs ile mücadelede önemli bir görev üstlenen filyasyon ekipl…